Kingswood Colomendy Centre

Wales

Opinie o Kingswood Colomendy Centre

dospel
użytkownik zarejestrowany

witam serdecznie. To prawda , żę w Kingswood Colomendy Centre nie ma zbyt wielu chetnych to wypisywania opinii

yoanna
użytkownik zarejestrowany

może mamy Miraż to samo źrodło informacji bo ja również słyszałam że praca Kingswood Colomendy Centre bardzo może się finansowo opłacać, natomiast niestety nie potrafię nigdzie zdobyć informacji co do wymagań jakie ta firma ma wobec ludzi którcyh zatrudnia a to chyba najważniejsze bo nie wiem czy dam radę i jest sens walczyć

miraż
użytkownik zarejestrowany

Heja, zastanawiam się nad praą w Kongswood Colomendy, bo z polecenia słyszałem że warto, tylko niestety nikt nie byl w stanie powiedziec mi jakie trzeba mieć wykształecenie, bądź co trzeba sobą reprezentować żeby mieć szansę na pracę u nich, może coś wiecie? bo rozumiem że płacą trochę więcej niż zwykłe "rozsądnie" ?

Cedric
użytkownik zarejestrowany

Cóż, jesli jesteś juz na miejscu w UK, to zawsze możesz zanieść CV do siedziby Kingswood Colomendy Centre.

Zbyszek
użytkownik zarejestrowany

W ogóle napiszcie jakim sposobem sie dostac do Colomendy Activity Centre, bo na ich stronie internetowej nie znalazłem żadnego opisu.

juju
użytkownik zarejestrowany

Na pewno więcej niż polska ;). Nie wiecie czy nie potrzebują kogoś nowego do firmy? Ciekawi mnie jak wygląda sytuacja kadrowa.

hiy
użytkownik zarejestrowany

Dobra, Kingswood Colomendy Centre płaci minimalną krajową, ale czy może ktoś napisac ile ona wynosi w Wielkiej Brytanii, bo Polską znam.

EX-emploee

National minimum wage- tyle placa, kucharz morze miec troszke wiecej. Ale na pewno od cholery wiecej obowiazkow, ktore powinien robic manager (MM) a zwala na reszte. Wiem bo robilem

EX-emploee

Lepiej żeby mąż nie trafił na kuchnie. Panuje tam atmosfera albo jesteś za manager-em albo masz [usunięte przez moderatora] Niech się mąż zastanowi, wyzyskują, płacą NMW, mało pracowników a roboty w huk. Nieradzę lepiej poszukać gdzieś indziej

j.ch

praca w kingswood'zie nie jest straszna, napewno nikt sie nie przemeczy. zarobki to 760 funtów za mmieśąc po odliczeniu podatku i czynszu za pokoj (110f) pod warunkiem ze masz ukonczone 22 lata. jezeli nie to dostaniesz 660 funtów. warunki mieszkaniowe nie sa najlepsze. stare budynki pokoje 2 osobowe jak masz szczescie jak nie to 4 albo nawet 6 osobowe. oczywiscie nie musisz mieszkac w osrodku w takim wypadku nieplacisz czynszu. warunki te dotycza pracowników kuchni i osób sprzątających. Nie mam ppojencia na jakich warunkach pracuja tak zwani Aktywiści (opiekunowie). wiem tylko ze oni przyjmowani sa w ramach praktyk i dostaja okolo 250-300f miesiecznie. Ludzie pracujacy w Colomendy sa uprzejmi i sprawiają wrazenie miłych, lecz trzeba uważac co sie mówi i komu. mam nadzieje ze troche pomoglem pozdrawiam serdecznie. Pracownik Kingswood Colomendy :-}

Zostaw opinię o Kingswood Colomendy Centre - Wales

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kingswood Colomendy Centre