Opinie o Kancelaria Podatkowa Lucrum s.c. w Kraków

Kancelaria Podatkowa Lucrum s.c.
0 0 9 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 183 dni.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Kancelaria Podatkowa Lucrum s.c.?

Igor Nowy wpis

Jest tak dobrze , że zapomnieliście o forum? Żałuję szukałem informacji o pracy.

Tomek Nowy wpis

@Tageris Nic w tym dziwnego gdyż ostateczną decyzję podejmuje szefostwo bo firma dobra więc wymagająca.

Tageris Nowy wpis

Byłem na rozmowie - nie polecam. Szczegóły: Szukałem pracy jako księgowy przez 2 miesiące. Do lucrum nigdy nie składałem cv. Zostałem zaczepiony przez polecanie profili. Przyszedłem na pierwszą rozmowę. Rozmowa jak w każdej pracy o doświadczeniu i umiejętnościach. Po niej zadanie księgowe do rozwiązania. Dostałem się na kolejny etap. Trzeba było zaksięgować kilka faktur i obliczyć dochód do CIT-8. Poszło łatwo. Zostałem zaproszony na czwarty etap - rozmowa z prezesem. Myślałem, że będzie to rozmowa w sprawie akceptacji mnie do pracy. Oj myliłem się. Była podobna rozmowa do tej co na początku czyli doświadczenia i umiejętności. Jeszcze nikt mnie wtedy tak nie zdenerwował. Szukacie księgowego a wyglądało to na szukanie debila. Straciłem tylko swój czas a szkoda bo bardzo mi zależało. Miałbym do was blisko.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Emilia

Na stronie nadal zachęcają do odbywania stażu, który ma wprowadzać studentów na rynek pracy. @A, dawno o tym pisałeś, ale może jeszcze czasem zaglądasz na to forum, czy ten staż jest w jakikolwiek sposób opłacany, czy raczej nie za bardzo?

TakNie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Kancelaria Podatkowa Lucrum s.c.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

anomim

Czy odbywał ktoś praktyki w Kancelarii Podatkowej Lucrum w Krakowie? Proszę o opinie.

Tak13Nie

A
@anomim

Bylo calkiem ok. Sporo sie mozna nauczyć.

TakNie

Cześć, znacie najnowsze informacje na temat pracy w firmie Kancelaria Podatkowa Lucrum s.c.? Zmieniła się kadra zarządzająca, powstały nowe działy? Napiszcie nam o tym!

Tak10Nie

Zostaw opinię o Kancelaria Podatkowa Lucrum s.c. - Kraków

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Kancelaria Podatkowa Lucrum s.c.