Opinie o Geojard Artur Wilk w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Geojard Artur Wilk. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Geojard Artur Wilk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geojard Artur Wilk w Łódź

Konrad Nowy wpis

A gdzie mogę znaleźć oferty ich pracy?

Izabela Nowy wpis

Co sadzicie o tej firmie jako o pracodawcy? Czy aktualnie są prowadzone rekrutacje? Wszystkie Wasze uwagi będą służyć jako pomoc dla osób, które planują zatrudnienie w firmie. Podzielcie się nimi.

upgrade warior Nowy wpis
@Izabela

Geojardu już nie ma.

Bardzo mi się podoba podejście kierownictwa do rozwoju firmy. Dzięki temu firma rozwija się dynamicznie, posiada dobry sprzęt. Podejście do pracownika jest pełne szacunku. Nigdzie w żadnej firmie nie miałem tak dobrego kontaktu z dyrektorem. Komunikacja w tej firmie jest świetna. Mimo, że nie pracuję w niej już 4 lata to bardzo miło ją wspominam. Cieszy mnie widok zdjęć, jak prężnie działa i z miesiąca na miesiąc jest coraz lepsza, zostawiając w tyle konkurencję. Inne firmy powinny się uczyc jak podchodzic do pracownika z szacunkiem, jakim tu doswiadczyłem. Wszędzie indziej geodetów traktuje się jak śmieci, a tu jest po prostu bardzo dobrze - tak jak powinno byc. Pozdrawiam najlepszego dyrektora kontraktu - A.P. :) Życzę samych sukcesów pracownikom i Kierownictwu

xyz Nowy wpis
@były pracownik

firma upadła

kiziok

pracownik2, myslałem, ze miła atmosfera i donosy się raczej wykluczają. Co do donosów to wystarczy uczciwie pracować i nie ma na co donieść. Słyszałem, że jak ktos nie ma doświadczenia to może zostać tu asystentem geodety, a potem go awansują, kiedy się czegoś nauczy.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Geojard Artur Wilk? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
pracownik2

ok koledzy, ale czemu nikt nie pisze ze na minimalnym ZUS-ie. Atmosfera mila, ale kierownictwo sie cieszy jak jeden na drugiego donosi. I wtedy owszem podwyzke mozna dostac szybciej.

1600 do łapy na początku. Po dwóch latach już drugie tyle, ale więcej nie dostaniesz. Chyba że na kierasa kontraktu uderzasz.

Musze przyznać, że nowi zarabiają mało ale jak tylko się wykazałem podwyżka sama przyszła i to nie jedna. Chata, internet a na jednym z kontraktów i wyżywienie zapewniali w delegacji. Co prawda straszny zapierdol nawet po 12-14 godzin dziennie ale nie uszykujmy się; w lato robota w zimę odpoczynek a kasa się nie zmienia. Sprzęt świetny. Same roboty na serwo i gpsy spsy. Minus taki że sam zapierniczasz z palikami i instrumentem na plecach. Samochody - porażka. Jak można kupować kangury na budowę, gdzie koleiny po pas. W biurze CAD i C-Geo przydaje się i EW-Mapa. Świetna atmosfera.

geo_rad

nie polecam, zdecydowanie nie, za te pieniądze!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Geojard Artur Wilk - Łódź

Geojard Artur Wilk
3.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Ogniskowa 12 lok. 16
    93-329 Łódź