'MAKOMA'

Gdynia

Opinie o 'MAKOMA'

kazio
użytkownik zarejestrowany

pika, pomyliłes firmy, temat jest o makoma z gdyni, to była firma budowlana, była, bo już nie istnieje. Za to na rynku pojawiła się firma o identycznej nazwie.

były pracownik

3 m-ce to i tak mało. Mi zalegają z wypłatą, którą powinienem dostać w listopadzie (8 m-cy). Nie można się do nich dodzwonić, ani spotkać. Właściciel i kierownictwo firmy dosyć często zmieniają numery telefonów.

mmmmmm

nie polecam tej firmy jest nie wypłacalna ostatnio odeszło od niej z 25 osób bo był nie wypłacalny zalega ludzią po 3 pensie wiec warto przemysleć prace w tej firmie osobiscie nie polecam

Zostaw opinię o 'MAKOMA' - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 'MAKOMA'