CDO - Lublin

Lublin

Opinie o CDO - Lublin

klient

Z tego co wiem to chyba piszecie nie o CDO tylko w Californi Trading . Ja odbieram towar od samego początku w CDO i cały czas od początku są tam ci sami ludzie. Z tego co oni tam mówili to mają problemy z dostawcą CT bo tam się cały personel zmienia co jakiś czas.

Paweł

Obsługa bardzo miła ale jak przyjdzie co do czego ( reklamacji ) to już się zmienia podejście do klienta. Pozdrawiam

Dystrybutor oklein California Trading . Ceny artykułów zawyżone. Ale przecież każdy musi brać prowizje. Jakość nie jest taka za jaką się płaci.

Zostaw opinię o CDO - Lublin - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CDO - Lublin