La Marqueuse

Opinie o La Marqueuse

wania

@Ania, jesli chodzi o sklep z biżuterią La Marqueuse w CH Promenada w Warszawie, to ja z kolei polecam ich biżuterię, bardzo ładne kolczyki i pierścionki.

boże ludzie. wy to nie macie przelac frustracji. bylam. babka spoko, ale polecem isc jak ma sie doswiadczenie w tej branzy, a nie sie porywać z motyka na ksiezyc.powodzenia zycze

Oliwier

Ja osobiście, kupiłem biżuterię w tym salonien dwukrotnie i jestem bardzo zadowolony, a w szczególności moja żona. Biżuteria bardzo ekskluzywna i warta swojej ceny a obsługa na najwyższym poziomie. Polecam

Zostaw opinię o La Marqueuse - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie La Marqueuse