Hansen Polska Sp. z o.o.

Rudna Mała

Opinie o Hansen Polska Sp. z o.o.

koko

odradzam stanowczo do biura totalny syf

Ała

Witam. ogolnie slabo z zarobkami klimat zjebany kazdy z kazdym trzyma jak przyjdzie nowy to czuje sie jak bialy wsrod czarnych. Nikt nie pomaga tylko sie wymadrza. Omijac to z daleka

Niewiadomoco

Jedna z gorszych firm jakie znam i w ktorych pracowalem. Sproboj a sam sie przekonasz. Syf..

Burdel

Pracowalem tam przez trzy tygodnie to nie dosc ze nie dostalem umowy to jeszcze nie zaplacili mi pieniedzy. Nie polecam

Kłapouchy

Pracowałem tam kiedyś - firma nieco zwariowana, na produkcji pewnie jest podobnie jak w wielu innych firmach ale do biura - serdecznie odradzam. Zarobki chyba relatywnie dobre ale są krótko - każdy w końcu wejdzie na minę. Ciekaw jestem czy Johnny jest jeszcze w Firmie czy i on... nadepnął?

Zostaw opinię o Hansen Polska Sp. z o.o. - Rudna Mała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hansen Polska Sp. z o.o.