ADVERTI

Łódź

Opinie o ADVERTI

Wiki

Jak ktoś lubi pracę którą wykonuje to z pewnością nie będzie tu narzekał. Niestety nie wszyscy wykonują pracę którą potrafią! Rozczarowanie jest przykre!!

Julita

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w ADVERTI? Czy system rekrutacyjny podzielony jest na etapy? Dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w tej firmie będą to przydatne informacje pozwalające przygotować się do stresującej rozmowy kwalifikacyjnej.

mania

myślę że trzeba obserwowac czujnie, normalnie wśród sprzedawców są spore rotacje tutaj działasz ze sprzętem medycznym - prowizje są duże to i rotacja mniejsza

zdecydowanie na nie

Domyślam się kto jest autorem tej jedynej pozytywnej opinii. Ja zdecydowanie odradzam. Praca ponad siły,bardzo stresująca, zero uznania ze strony pracodawcy mimo, iż większość osób daje z siebie wszystko, bardzo niskie zarobki, żadnej możliwości rozwoju. Od biedy, na początek, dla zdobycia pierwszego doświadczenia może być, ale dłuższa współpraca to strata czasu.

judi

Fajna i przyjemna atmosfera. Pracuje juz od wielu lat i jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam.

ee

właśnie natrafiłam na ogłoszenie z tej firmy na stanowisko szkoleniowiec - fizjoterapeuta i postanowiłam co nieco poszukać na jej temat... serio aż tak??

aaa

"praca w młodym zespole" rotacja wręcz szalona, nie długo nie będzie sensu zapamiętywać imion ...

hejka

Kiedyś była chociaż przyjemna atmosfera, fajni ludzie ale teraz po zmianach organizacyjnych te pozytywy odeszły. Szkoda.

SS

Telemalketer to jeszcze dobra fucha... Gorsze jest to, że przez pierwsze pół roku, a nawet rok, jesteś bardziej pracownikiem fizycznym, magazynierem, specjalistą do wszystkiego...

ahi

Nie polecam. Firma nie zapewnia żadnych ścieżek rozwoju pracownikowi, wręcz przeciwnie - jeżeli chcesz się czegoś nauczyć to źle trafiłeś no chyba, że lubisz być telemarketerem.

Zostaw opinię o ADVERTI - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADVERTI