Opinie o SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o. w Złotoryja Przemysłowa 12

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o. w Złotoryja Przemysłowa 12

breze86

Taki jestem. już nie wiem co mam zrobić i nagrać na tego lidera ze zmiany D. Porostu żółć mnie zalewa wiem pójdę się leczyć a może podam go na policję. Cholewa to zamało jak mi siebie żal i bym tak chciał wskoczyć na jego miejsce Boże jak ja bym chciał sam sobie współczuję i nikt mi nie pomagają może pomoże? Tak bym chciał....

brezmen86

Kiedy kadencja ,,lidera,, Z BRYGADY D konczy sie?? co ma wisiec nie utonie wszystko w swoim czasie.....

jak_grom_z_nieba

co jakis czas wchodze tu sie posmiac. czy wy nie potraficie zalatwiac spraw osobiscie tylko na stronie opisujecie? Wydawalo mi sie ze wiekszosc osob jakie widze na zakladzie to mezczyzni a tymczasem okazuje sie ze jestescie pozbawieni calkowicie ja j, mięczaki i zimne kluchy. czasy komuny dawno sie skonczyly ale ta mentalnosc "uprzejmie donosze" co u niektórych pozostała na amen

gonzo

przyjęcia są najlepiej do zmiany D TAM POPRACUJESZ NAJDŁUZEJ kierownictwo ok ,lider wporządku naprawde sie zdziwisz jak jest fajnie -

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Leszno
adam

cześć czy są przyjecia w tej waszej firmie jakie płace jaki system pracy warto składać podanie ,...

antoni macierewicz

zajmijcie sie robota a nie pierdolami i rozwazaniem nad tym kto to i co to. wiemy co kto pisze i nie potrzeba powolywac komisji do prowadzenia sledztwa, winna jest brzoza

riki

Sławek?

patryk

witam wszystkich czy macie moze inf .kiedy nowa firma rusza jakie stawki cos konkretnego ,gdzie udziela informacji ,pytam bo chciałem złozyc podanie do waszej firmy ale po opisach,komentarzach wole dalej zarabiac 2300 i niemiec tago co sie uwas dzieje

Obżartyczekoladą2

Ale się ostatnio czekolady w pracy obżarłem :) Aż mnie zemdliło:)

kapelan
@Obżartyczekoladą2

niemalże jak u Willy Wonki w fabryce czekolady

szzzzzzzz

Polecam pracę w tej firmie. Dobre zarobki, dobra atmosfera, szefostwo jest o.k. A ci co narzekają dalej będą narzekać- to taki typ ludzi. Faist górą !!

Ksiądz

OOOO Proszę nasza zgaszona gwiazda S..... zaczęła się rozpisywać, wreszcie czuje się jak szara myszka w kącie ..niedoceniana i stąd ta chora zazdrość i bezmózgie komentarze. Takie są kobiety chore z zazdrości. Nie ma co. A Ania -w porządku dziewczyna, której nie ma nic do zarzucenia.

K.D

Witam serdecznie ! Bardzo mało udzielam się na takich forach, ale widać że mają one bardzo duże uznanie wśród pracowników . Pisze do Państwa w innej sprawie, mianowicie chciałbym prosić o pomoc dla mojej sąsiadki u której zdiagnozowano marskość wątroby . Znam realia niektórych rodzin i nie proszę o ile to nie możliwe o pieniądze ale choćby nawet o udostępnieni tego linka innym swoim znajomym, którzy mieli by chęć niesienia pomocy innym potrzebującym . LINK : https://zrzutka.pl/6zmpdk Z góry chciałbym podziękować w imieniu osoby która tej pomocy potrzebuje .

Szeffszystkichszefóf

Impreza byla bardzo bardzo udana. Vodeczka byla zimna , jedzenia opór ,koledzy nie robili chlewu , natomiast koleżanki. .."szarpał by jak reksio szynkę" . Nic tylko sie integrować. Wielka piąteczka od załogi, Panie Zbyszku .

hrfscb

wiadomo że fajne sa podwyzki ale istnieje takie cos jak budżet który jest z góry zaplanowany. na podwyzki bylo tyle i tyle a na imprezy integracyjne tyle i tyle. masz jakies pojecie o tym? ale tak to juz bywa jak ktos sie od pługa oderwie i na produkcje trafi. jak ci tak bardzo nie pasuja pieniadze to posadz dodatkowo buraki u siebie na polu to moze jeszcze zdarzysz jakies dotacje z UE zgarnac nim sie rozleci.

ugabuga

no i to była impreza prezesie. Oby fason został utrzymany i cześciej takie imprezy prosimy a nie raz czy dwa razy do roku :).

KLEOPATRA

WSZYSCY WIEMY ZE TO TEN NIEDOSWIADCZONY ,,LIDER ;z D CZASY CIARY SIE SKONCZYŁY ..,,

fgnxcvb
@KLEOPATRA

jak to niedoświadczony? mam pytanie: potrafisz więcej na zakładzie niż on? umiałbyś uporządkować robotę jak należy czy ludzie by na samopas biegali i tylko miotły w rękach trzymali? rozmawiałeś z nim kiedykolwiek i na jakiś temat?

POLICJA

uprzejmie prosimy nie defekować na własne podwórko, sprawa została zgłoszona. Pozdrawiamy

jupi

Janek, jak tak naprawdę chcesz nam pomóc swoimi wpisami to przed ich dodaniem daj je komuś do sprawdzenia, bo osoby które czytają to i widzą twoje błędy raczej nie będą traktować cię poważnie, nie przynoś nam wstydu bo ktoś pomyśli że cała produkcja jest taka. Natomiast faktycznie zamiast tracić czas w sobotę to lepiej mogłeś jechać na ryby. Pewnie złożyłeś już papiery do tej nowej firmy, także jak się otworzą to wal do nich śmiało, po Twoich wpisach widać że masz dużą szansę, może zostaniesz nawet jakimś kierownikiem… zawsze to awans.

toNieJAN
@jupi

to nie Janek- wiem co piszem :)

SZUKACZ

Witam Jak u was z przyjęciami na produkcje? Z tych opisów wynika ze największy zal maja pracownicy produkcji. Mam pytanie nie macie jakiegoś kierownika brygadzisty który by za was te pretensje przedstawił gdzie trzeba.

Miodek

LAKA@ ,,...zwykły pracownik niema...,,-niema, to kobieta, która nie mówi.

Daniel

jak wyglonda sprawa dodatkow swiatecznych? przyznaja cos? jak z opieka medycznom?

Miodek
@Daniel

Daniel, kaj Ty byłeś jak uczyli polskiego? Medyczną, świąteczną itd. A nie madycznom. I jeszcze jedno, nowe zdanie zaczynamy wielką literą.

Daniel
@Miodek

te Miodek niby taki czytaty i pisaty a nie domysliles sie ze to moze prowokacja?

Zostaw merytoryczną opinię o SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o. - Złotoryja

• Jak się pracuje w SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o.?

SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 141 ocen.

SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o.