DMS-DIRECT MARKETING SERVIS SP. Z O.O.

Poznań

Opinie o DMS-DIRECT MARKETING SERVIS SP. Z O.O.

barbara

Specjalizują się w branży matketingowej. Są jedną z najwiekszych firm outsourcingowych w tej branży, działąją od 1999roku, ich usługi obejmują wszystkie terany gdzie masowa komunikacja potrzebuje zaplecza technologicznego i logistycznego.

Wiesz jakie warunki są w firmie DMS-DIRECT MARKETING SERVIS SP. Z O.O., znasz pracę od podszewki? Napisz zalety i pracy w firmie, czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o DMS-DIRECT MARKETING SERVIS SP. Z O.O. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DMS-DIRECT MARKETING SERVIS SP. Z O.O.