Firma Handlowa „Trade House of Poland”

Łódź

Opinie o Firma Handlowa „Trade House of Poland”

bezimienny

Niestety współpraca z firmą "Trade House of Poland" jest bardzo ciężka, szanowny prezes wyżej wymienionej firmy przede wszystkim powinien nauczyć się szacunku do drugiego człowieka. Zapracowanie i wiele obowiązków związanych z prowadzeniem działalności nie powinno sprawiać dobremu menagerowi żadnego kłopotu w prawidłowym zarządzaniu oraz organizacją swojego czasu jak i zarządzaniu przedsiębiorstwem. Wygląda na to, że jeszcze wiele lat nauki przed dotychczasowym prezesem.

Zostaw opinię o Firma Handlowa „Trade House of Poland” - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowa „Trade House of Poland”