Opinie o Cafe Karafka w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Cafe Karafka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Cafe Karafka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cafe Karafka w Kalisz

Klientka Nowy wpis

W weekend( niedziela) byla bardzo mila obsługa , młoda dziewczyna niska brunetka w dość długich wlosach pelen profesjonalizm :) dla takiej obslugi warto przyjsc :) P.s. jedzenie wysmienite :)

Qwerty Nowy wpis

Stawka wręcz żałosna. Zatrudnionym jest się na jedno stanowisko, a i tak musisz robić wszystko. Kiedyś często przychodziłam tam jako klientka, ale gdy zobaczyłam jak wygląda praca na kuchni, zaczęłam brzydzić się podawanego tam jedzenia.

Wiktor

Naleśniki bardzo dobre i miła obsługa

Dominika Nowy wpis
@Wiktor

Skoro taka miła to może liczyć na jakieś fajne napiwki? ;) wiadomo ile w miesiąc dałoby radę z nich tu średnio sobie uzbierać?

Wiktor Nowy wpis

Naleśniki bardzo dobre i obsługa miła pozdrawiam wszystkich pracowników

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cafe Karafka, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Lekarz
Wojewódzki Szpital Zespolony Im.ludwika Perzyny w Kaliszu
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Elektromonter Urządzeń Energetycznych
Nestle Polska S.A.
barbara

co z tego ze donosicie na druga osobe tutaj[teraz kazda bedzie podejrzana albo sprawdzana] kradnie to kradnie jakby płacila ta pseudo wytatulowana zydówa z tym bezdomnym godziwe pieniadze nikt by nie kradł a tak ile osób jest zatrudnionych na etat ile na pół a ile na czarno.Bizmesmeni utrzymuja tych swoich nierobów co jedno mieszka we Wrocławiu drugie w Poznaniu takie jestescie inteligentne to zastanówcie sie nad tym problemem bo jak kiedys przyjdzie isc na rente albo emeryture to wy bedziecie plakac nie wspomne ze (usunięte przez administratora) sie tam ponad 200 do 300 godzin w miesiacu

Helena
@barbara

To jakbym się teraz zgłosiła do pracy, to dostałabym umowę? No i krytykujesz te stawki - to ile właściwie płacą?

Hwang Zing Jung

Jedzenie nawet w porządku ale jeżeli zwykła pracownica (usunięte przez administratora) klientów za plecami mówiąc o nich kłamstwa to możecie się spodziewać na spokojnie że inni też o tym wiedzą i prędzej naplują w wycieraczkę niż wejdą do tej restauracji. Słyszałem też że pewna pracownica na koniec swojej zmiany zabiera kawałki jedzenia i karmi tym w swoim mieszkaniu nie jestem pewny czy to prawda więc wolę zapytać ale samo to wydaję się bardzo śmieszne ponieważ ta pracownica na innych mówi jacy oni to są biedni i później klient się dowiaduje o tym w ogóle od osoby która tam nigdy nie była. Właściciel chyba nie zdaje sobie sprawy kogo zatrudnił a lepiej żeby nad tym trochę pomyślał póki jeszcze dużo klientów nie uciekło. Myślę że każdy wie o jakiego pracownika chodzi a na miejscu własciciela pomyślałbym na odseparowaniem pewnej pracowniczki zaczynającej się na litere A. Nie pozdrawiam (merytoryczna opinia)

Bezimienny
@Hwang Zing Jung

Była taka jedna ale została zwolniona

Były men

Jedzenie ok ale pracownice beznadziejne stoją przy barze obgaduja klientów za co im ta szefowa płaci kelnerka wulgarna ...masakra bije się nawet z plucia przeciwna. ..nie polecam tam iść bo można oberwac

arletaknop7@gmail.com

Proszę sprawdzić jedną ze Swoich pracownic podobno prawa ręka szefa a kradnie na potęgę w Polomarkecie... Wstyd...wstyd... wstyd...

Zostaw merytoryczną opinię o Cafe Karafka - Kalisz

• Jak się pracuje w Cafe Karafka?

Zobacz opinie na temat firmy Cafe Karafka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Cafe Karafka