Opinie o Centrum Zdrowia Tuchów w Tuchów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Centrum Zdrowia Tuchów. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Zdrowia Tuchów o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Zdrowia Tuchów w Tuchów

Beniu Nowy wpis

Rehabilitacja w Tuchowie jest na wysokim poziomie ale niestety nie wszyscy z rehabilitantów powinni pracować z pacjentem.Bardzo nie sympatyczna a wręcz chamska w stosunku do pacjenta jest pani wysoka blondynka z fryzurą jak strzecha siana i dużą otyłością .Będąc na zabiegach człowiek się czuje jak wielkie zero dla niej .Że względu na atmosferę która owa pani stwarza wokół pacjenta nie polecam .

RudaCholera Nowy wpis

Kiedy edy pytasz osobiście u pań w rejestracji , terminy są za dwa miesiące, najbliższe wolne, a kiedy się dzwoni to najbliższy termin na za tydzień, a to świadczy tylko o tym że terminy są ustawiane jak tylko chorągiewka zawieje. Żeby tylko się nie opracować.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Centrum Zdrowia Tuchów?

Zwolnienia Nowy wpis

Czy Centrum Zdrowia Tuchów Dąbrowa Tarnowska ma jakieś problemy finansowe? Bo dziwne rzeczy się dzieją, ktoś coś wie?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Centrum Zdrowia Tuchów? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Spawacz TIG
Tuchów
Arcon Personalservice GmbH
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym - Tuchów
Tuchów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
ByQ

Pracodawcąa, który każe płacić za badania lekarskie i szkolenie bhp....bez komentarza. Potem było już tylko gorzej. Wiele niedpowidzeń, które po czasie wychodą na niekorzyść pracownika (chodI wiadomo o pieniądze). Nie polecam. Szkoda nerwów.

Tuchowianin

Wszystko nastawione na wykorzystać jak najdłużej, najwyżej się zwolni. Zarobki najniższe możliwe, kierownictwo średniego szczebla aroganckie. Nie polecam Moje sugestie dla Centrum Zdrowia Tuchów: Podnieść zarobki tylko tak można utrzymać kadrę na poziomie

Jeśli chodzi o pracę w administracji to nie polecam. Marne pieniądze a duża odpowiedzialność.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Zdrowia Tuchów - Tuchów

• Jak się pracuje w Centrum Zdrowia Tuchów?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Zdrowia Tuchów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Zdrowia Tuchów?

Centrum Zdrowia Tuchów