P.B.M. MOSTOSTAL CHEŁM Sp. zoo

Chełm

Opinie o P.B.M. MOSTOSTAL CHEŁM Sp. zoo

kamil

co wy mowicie,ze firma nie istnieje? Jak to jest nieprawdą.

To znowu ja

Firmy już dawno nie ma. Nawet syndyk nie miał co sprzedawać a pracownicy zostali z papierkiem, że firma wisi im po od 1k do 30k. Niestety papierek można sobie w ramkę oprawić, bo nie ma z czego ściągnąć... A lis chodzi i się śmieje wszystkim w oczy.

radek

widzę że w temacie cisza i w sumie nic się nie dzieje. a czy ktoś może wie albo chociaż orientuje się jakkolwiek w tym co dzieje się obecnie w p. b. m. mostostal? czy szukają jakiegoś pracownika fizycznego? bo jak tak to ja bym się oczywiście z chęcią najął. powiedzcie mi coś jeśli tylko wiecie. Radek

koliberek

[usunięte przez moderatora] nikt wiecej zamiast szukać roboty to tylko gierki na komputerkach niewykształconych prezesów

no tak...

Pożyjemy, zobaczymy...

stojący z boku

No to mamy klasyczną sytuację jaka występuje po wrzuceniu granatu do szamba.

tak jest - 2009-10-13 23:49:35Tak, zabieraj swoje zabawki i do górala piaskownicy...Zeby nie przeciągać dyskusji. Próżnoś repliki się spodziewał, nie dam ci prztyczka ani klapsa, nie powiem nawet[usunięte przez admina] ;-)))

tak jest

Tak, zabieraj swoje zabawki i do górala piaskownicy...

noe52

Już mnie to nie interesuje. Jestem ostatni raz na tym forum.

XYZ...

Były pracownik i nie wie? Pisząc "niedawno" to masz na myśli ostatnie cztery miesiące? Oj już lepiej sie nie dopytuj, bo jak mnie poniesie...

no to i ja też

przyjedź na zebranie to ci ludzie powiedzą "co, kto, ile i jak" i to ze szczegółami. A jak nie na zebraniu to popytaj ludzi którzy tam pracują jeszcze albo pracowali.

to ja też

Co do kradzieży to sam jestem ciekaw, kto, co i kiedy ukradł ? Kiedyś ta firma ponoć miała spory majątek.

ja

Kto podcina gałąź na której siedzi ?

Słowa kojarzące się z P.B.M. MOSTOSTAL CHEŁM Sp. zoo (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jakozasadne ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący sądobra ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w P.B.M. MOSTOSTAL CHEŁM Sp. zoo:

Zostaw opinię o P.B.M. MOSTOSTAL CHEŁM Sp. zoo - Chełm

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.B.M. MOSTOSTAL CHEŁM Sp. zoo