Kancelaria Prawnicza Małgorzata Zbarachewicz

Opinie o Kancelaria Prawnicza Małgorzata Zbarachewicz

Są na forum jacyś pracownicy firmy Zbarachewicz Małgorzata Kancelaria Prawnicza? Jakie zalety wymienicie pracodawcy?

Katarzyna

Stanowczo odradzam korzystanie z usług. Wg opinii dwóch innych adwokatów, którym przekazano dokumentację, przegrana sprawa była prowadzona niedbale i niestarannie. Bardzo słaby kontakt z klientem-tylko postanowienia Sądu i informacje o płatnościach. Rozczarowanie...

Męczywór Małgorzata

Jedna osoba w kilku OSOBACH

Michal2089

Pani Małgorzata pomogła mi w ustaleniu kontaktów. Jestem zadowolony i jak najbardziej polecam.

Zostaw opinię o Kancelaria Prawnicza Małgorzata Zbarachewicz - Chełm

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Prawnicza Małgorzata Zbarachewicz