PMConsulting Sp. z o.o.

Opinie o PMConsulting Sp. z o.o.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy pracownicy PMConsulting Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

@Pawel a możesz podać kilka argumentów, dla których nie polecasz pracy w PMConsulting? Tylko konkrety mogą budować na forum obraz pracodawcy. Wszelkie więc są bardzo ważne dla potencjalnych pracowników. Czy możesz odnieść się do wcześniej stawianego przede mnie pytania? Czy funkcjonuje w firmie pakiet benefitów pozapłacowych?

Były pracownik Nowy wpis
@Karolina

Nie ma żadnych benefitów

Q Nowy wpis

Pracowałem w PMC jako grafik, jakieś 2 lata temu (dlatego moja opinia może być przedawniona). Nastroje w firmie były świetne, praca była dobrze rozłożona, nie robiliśmy nadgodzin (poza paroma szczególnymi przypadkami). Od czasu do czasu zdarzała się kolacja dla pracowników, a co roku organizowana była wigilia. Team był dość zgrany, do dziś mam kontakt z niektórymi osobami. Zmieniłem pracę, jedynie dlatego, że chciałem się rozwijać w innym kierunku niż mogła to zapewnić firma.

Daria Nowy wpis

Ale to jest proste, kto płaci ten wymaga i ma do tego prawo!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PMConsulting Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Fryderyk

@gość Jeśli chcesz pracować w tej firmie to pokaż człowieku , że coś potrafisz. Firma dobra więc szuka dobrych fachowców.

A.
@Fryderyk

Pokazywać, co potrafi może równie dobrze na zadaniach opartych o teoretyczne problemy

gość

Rekrutacja to ściema. Rozmowa kwalifikacyjna trwa bardzo długo i jest badaniem rynku. Na koniec dostajesz zadanie do domu, które jest powiązane z ICH PRAWDZIWYM KLIENTEM. Czyli wykonujesz za nich pracę za darmo...

Filip

Patrząc na brak aktualnych wpisów na forum to mozna wnioskować, że dobrze się pracuje

programmer

Ktoś może powiedzieć jak na ten moment wygląda tam praca?

Monia

Tak dobrze się pracuje w firmie, że już nie ma chętnych do pisania?

Sebastian12

Jaka jest atmosfera w pracy i jakie jest szefostwo ?

Pawel
@Sebastian12

Szczerze? Pracowałem tam i nie polecam. (usunięte przez administratora)

tomek

A może udzieli się ktoś, kto tam pracował? @atm bo takie plotki nie są za bardzo wiarygodne a jest w miarę ok ogłoszenie na doradcę klienta

mysia

atmosfera jest tylko dzięki ludziom tam pracującym (usunięte przez administratora)

Faktycznie, warunki pracy, które opisujesz @nowy nie są zbyt wygórowane.. Dobry grafik nie będzie na tym pracować, bo to aż szkoda wiedzy i umiejętności. Zastanawiałam się nad podjęciem pracy w PMConsulting, ale mam szczerze mówiąc mieszane uczucia na ich temat.. Ehh, muszę się zastanowić na poważnie.

loes

a z tymi referencjami to może i lepiej ze nie dostałaś...popatrz na to z pozytywnej strony:-)

kreon
@loes

w tej chwili PMConsulting poszukuje nowych pracowników do firmy we Wrocławiu. Wolne są stanowiska grafika / animatora , co może być ciekawą opcją dla nowych

drive

Firma PMConsulting istnieje już na Polskim rynku od 10 lat. Jednak nie działa tylko na naszym rodzimym rynku , ale również w innych europejskich krajach. Specjalizują się głównie w doradztwie procesowym i szkoleniowym w zakresie zarządzania wiedzą i kompetencjami w organizacji.W tym co robią są naprawdę dobrzy

tomek

(usunięte przez administratora) no też prawda, jak ktoś pisze, że prac to koszmar, to faktycznie dosyć mało pozytywne stwierdzenie jest.. no ale cóż, wydaje mi się jeszcze, że warto poczekac na nowe opinie, to będzie przyjamniej coś "na świeżo" wiadomo tak naprawde i teraz pojawia się takie pytanie, jak to naprawde dobrze rozegrać,

kasa

Dobra to co napisala @bylominelo to cos co nie za bardzo przyciąga do pracy, ale tak się zastanwaim w ilu teraz firmach ludzie zabierają pracę do domu i mogą w ten sposób chociaż nadrobić braki których nie zrobią podczas normlanych godzin pracy. Wiadomo że dodatkowy pracownik coś by pomógł, ale czy to zdecydowanie najlepsze wyjście? poleca ktoś tam prace?

radek098

coo, tylko 3,4 misiące pracy, a co potem, ja tu się na jakiś awans od razu nastawiłem, że doceniają młodych i ambitnych ludzi, no a jakbym pracował na 120% to te max praca na 4 miesiące i nie przedłużają umowy, serio? ej no, ja chce się wykazać w nowej pracy jeśli mnie przyjmą,a nie nastawiać się, że niedługo się pożegnam

koletti

Potwierdzam, mam płacone na czas, czyli jestem wybrancem!ale mi dobrze.

vint

Potwierdzam, wynagrodzenie satysfakcjonujące moje płatne zawsze na czas;)dobrze płatne nadgodziny, a pracuję wieeele lat, główna ekipa też jest stała. A moje początki to też był staż, polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o PMConsulting Sp. z o.o. - Wrocław

PMConsulting Sp. z o.o.