Opinie o PMConsulting Sp. z o.o.

Karolina
użytkownik zarejestrowany

@Pawel a możesz podać kilka argumentów, dla których nie polecasz pracy w PMConsulting? Tylko konkrety mogą budować na forum obraz pracodawcy. Wszelkie więc są bardzo ważne dla potencjalnych pracowników. Czy możesz odnieść się do wcześniej stawianego przede mnie pytania? Czy funkcjonuje w firmie pakiet benefitów pozapłacowych?

tomek
użytkownik zarejestrowany

A może udzieli się ktoś, kto tam pracował? @atm bo takie plotki nie są za bardzo wiarygodne a jest w miarę ok ogłoszenie na doradcę klienta

mysia

atmosfera jest tylko dzięki ludziom tam pracującym (usunięte przez administratora)

Sebastian12

Jaka jest atmosfera w pracy i jakie jest szefostwo ?

Pawel
@Sebastian12 20.04.2016, 22:43
Jaka jest atmosfera w pracy i jakie jest szefostwo ?

Szczerze? Pracowałem tam i nie polecam. (usunięte przez administratora)

Ania
użytkownik zarejestrowany

Faktycznie, warunki pracy, które opisujesz @nowy nie są zbyt wygórowane.. Dobry grafik nie będzie na tym pracować, bo to aż szkoda wiedzy i umiejętności. Zastanawiałam się nad podjęciem pracy w PMConsulting, ale mam szczerze mówiąc mieszane uczucia na ich temat.. Ehh, muszę się zastanowić na poważnie.

loes

a z tymi referencjami to może i lepiej ze nie dostałaś...popatrz na to z pozytywnej strony:-)

kreon
@loes 27.03.2015, 12:53

w tej chwili PMConsulting poszukuje nowych pracowników do firmy we Wrocławiu. Wolne są stanowiska grafika / animatora , co może być ciekawą opcją dla nowych

drive
użytkownik zarejestrowany

Firma PMConsulting istnieje już na Polskim rynku od 10 lat. Jednak nie działa tylko na naszym rodzimym rynku , ale również w innych europejskich krajach. Specjalizują się głównie w doradztwie procesowym i szkoleniowym w zakresie zarządzania wiedzą i kompetencjami w organizacji.W tym co robią są naprawdę dobrzy

tomek
użytkownik zarejestrowany

(usunięte przez administratora) no też prawda, jak ktoś pisze, że prac to koszmar, to faktycznie dosyć mało pozytywne stwierdzenie jest.. no ale cóż, wydaje mi się jeszcze, że warto poczekac na nowe opinie, to będzie przyjamniej coś "na świeżo" wiadomo tak naprawde i teraz pojawia się takie pytanie, jak to naprawde dobrze rozegrać,

kasa
użytkownik zarejestrowany

Dobra to co napisala @bylominelo to cos co nie za bardzo przyciąga do pracy, ale tak się zastanwaim w ilu teraz firmach ludzie zabierają pracę do domu i mogą w ten sposób chociaż nadrobić braki których nie zrobią podczas normlanych godzin pracy. Wiadomo że dodatkowy pracownik coś by pomógł, ale czy to zdecydowanie najlepsze wyjście? poleca ktoś tam prace?

radek098
użytkownik zarejestrowany

coo, tylko 3,4 misiące pracy, a co potem, ja tu się na jakiś awans od razu nastawiłem, że doceniają młodych i ambitnych ludzi, no a jakbym pracował na 120% to te max praca na 4 miesiące i nie przedłużają umowy, serio? ej no, ja chce się wykazać w nowej pracy jeśli mnie przyjmą,a nie nastawiać się, że niedługo się pożegnam

koletti

Potwierdzam, mam płacone na czas, czyli jestem wybrancem!ale mi dobrze.

vint

Potwierdzam, wynagrodzenie satysfakcjonujące moje płatne zawsze na czas;)dobrze płatne nadgodziny, a pracuję wieeele lat, główna ekipa też jest stała. A moje początki to też był staż, polecam.

bel23

Stażyści rotują, jak to stażyści, bez umiejętności i doświadczenia. Ja pracuje 2 latai sobie chwalę;) co miesiąc ktoś nowy się pojawia bo nowe zlecenia itp. firma rozwojowa, dużo się nauczyłam.

vit86

Pracowałem, byłem bardzo zadowolony, duże szanse rozwoju, choć też duże wymagania. ogólnie bardzo ok, kierownictwo- ceniłem za to, że można się dogadać. Ciekawe że ta cała fajna ekipa pracuje w tej niby złe firmie hehehe

vip

potwierdzam wcześniejsze wypowiedzi... niestety

Zostaw opinię o PMConsulting Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PMConsulting Sp. z o.o.