PE People b.v.

's-hertogenbosch

Opinie o PE People b.v.

silesia1

Pracowałem za granicą raz siedem tygodni w roku 2008 i mam tylko pozytywne wspomnienia i wrażenia z pracy dla PE-przez PE! Było OK!

Batavus

Pracowalem dla pe people przez 1,5 roku. Ze swego punktu widzenia to powiem ze problemow z biurami w Holandii nie mialem. Najgorsi sa rekruterzy, szczegolnie z Bialegostoku. Z kłamstw i przekrętów uczynili swoj warsztat pracy. Jesli dodzwonisz ise nainfo linie i otrzymasz propozycje pracy z biura w opolu to w Bialymstoku nic o tym nie wiedza. Pytanie czy licza na łapówkę?? pozdro dla pracujacych w Oss.

Zostaw opinię o PE People b.v. - 's-hertogenbosch

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PE People b.v.