HK Zakład Automatyzacji Sp. z o.o

Dąbrowa Górnicza

Opinie o HK Zakład Automatyzacji Sp. z o.o

Grys

Witam wszystkich poszujuę informacji na ich temat ale nic nie ma tzn jest ale strony gdzie nie ma żadnych informacji wie ktoś może czy mają jakieś ogłoszenia pracy

Trzeźwy

Pamiętaj, że kadra z epoki komunizmu zbudowała Hutę Katowice, drogi i osiedla mieszkaniowe i to wszystko to dostałeś przed rokiem 80. A co dostałeś od nowe kadry ? Odpowiedz.

Wiktor

Bardzo fajny zakład, fajni kumple, i super fajna robota, zarobki może nie rewelacyjne ale też i nie najgorsze, a huta bawi, żywi, uczy ;-) i ratuje niejednemu życie

rejestrator

Już były automatyk z krakowskiego oddziału , jeszcze zestresowany ale powoli przeważa ulga że to już za mną.Współczuję pozostałym i tym wycinanym POP 3 i tym którzy będą pracować z PANEM (usunięte przez administratora)....

Były automatyk

Zakład w rozsypce (zwolnienia). Atmosfera kiepska, kadra w większości z epoki komunizmu. Koniunkturalizm, zastój technologiczny oraz brak perspektyw. Zarobki są również mizerne.

Zostaw opinię o HK Zakład Automatyzacji Sp. z o.o - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HK Zakład Automatyzacji Sp. z o.o