Centrum Edukacji - Akademia Sukcesu

Starogard Gdański

Centrum Edukacji - Akademia Sukcesu

Opinie o Centrum Edukacji - Akademia Sukcesu

Joanna

@ona czy od czasu Twojej ostatniej wypowiedzi zaszły jakieś zmiany pod kątem statusu płatności? Pisząc, że nie płacą masz na myśli podstawową pensję czy może dodatkową premię? Rozwiń proszę swoją opinię, jesteśmy ciekawi jak wyglądają warunki pracy w Centrum Edukacji - Akademia Sukcesu.

ona

potwierdzam. Nie płacą!!!!! Mi jeszcze do tej porty za 12.2017 i 01.2018 nie zapłacili do tej pory.

Od jakiegoś czasu nie dzielicie się informacjami na temat pracy w Centrum Edukacji - Akademia Sukcesu. Jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

emil

tutaj na małe zarobki nie ma co liczyć.. @wujko :) Przecież Akademia Sukcesu znajduje się w kilku miastach Polski, a to świadczy jednak o rozwoju firmy i zadowoleniu pracowników tam pracujących :) pozdro

Maud1111

A ile płacą tam? Są prowizje od sprzedaży?

Meg - była

Potwierdzam. W Suwałkach też nie zapłacili za pracę w listopadzie i grudniu 2014r.

były pracownik

Miałem tą "przyjemność" pracować w Akademii Sukcesu w Białymstoku i uprzedzam, że spóźnione, a nawet brak wypłat to praktyka stosowana przez tą placówkę. Zanim podejmiecie tam pracę zastanówcie się dwa razy!

Zostaw opinię o Centrum Edukacji - Akademia Sukcesu - Starogard Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Edukacji - Akademia Sukcesu