Centrum Edukacji - Akademia Sukcesu

Starogard Gdański

Opinie o Centrum Edukacji - Akademia Sukcesu

emil

tutaj na małe zarobki nie ma co liczyć.. @wujko :) Przecież Akademia Sukcesu znajduje się w kilku miastach Polski, a to świadczy jednak o rozwoju firmy i zadowoleniu pracowników tam pracujących :) pozdro

Maud1111

A ile płacą tam? Są prowizje od sprzedaży?

Meg - była

Potwierdzam. W Suwałkach też nie zapłacili za pracę w listopadzie i grudniu 2014r.

były pracownik

Miałem tą "przyjemność" pracować w Akademii Sukcesu w Białymstoku i uprzedzam, że spóźnione, a nawet brak wypłat to praktyka stosowana przez tą placówkę. Zanim podejmiecie tam pracę zastanówcie się dwa razy!

Zostaw opinię o Centrum Edukacji - Akademia Sukcesu - Starogard Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Edukacji - Akademia Sukcesu