CDB BIUROSERWIS

Wrocław

Opinie o CDB BIUROSERWIS

Pedro

Dlaczego tak dawno nikt nie pisał na forum? Jest tak dobrze i nikomu sie nie chce?

Zuzanna

Pracujesz w CDB BIUROSERWIS? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na co mogą liczyć jej pracownicy? Jak oceniasz ją jako pracodawcę?

gość

Dobrze, żę za to atmosfera między pracownikami dopisuje.

MACHO

Beznadzieja!!!!

Rysiu co ma piernik do wiatraka ? Karol pyta o zarobki a Ty tu o jakiś Delicjach!!!

ryszard

ja jestem bardzo zaskoczony, bo inne firmy tego typu, gdzie są jakieś rzeczy biurowe dają co prawda jakieś rabaty na produkty, jak się więcej zamawia to wiadomo, ale jak się wejdzie na strone do nich to jest informacja, z ejak zrobisz zakupy za min. 120 zł to dostaniesz słodką niespodzianke, a tam na grafice delicje! super!

Aga

To ta firma jeszcze istnieje (dawny cezex office) widać że Pan Prezes trzyma się rękami i nogami tego interesu (ale jak się nic innego nie umie robić to cóż) . Ogólnie NIE POLECAM

Maciej

Pracowałem w tej firmie prawie dwa lata , napiszę krótko i na temat żałuję każdej godziny przepracowanej w tej firmie. To były dwa lata zwodzenia na temat lepszych zarobków. NIE POLECAM !!!!

cdb biuroserwis

bardzo proszę :) po prostu pytał Pan o zarobki wiec tutaj najbardziej odpowiednią osobą, z najauktualniejszą informacją jestem ja. pozdrawiam.

cdb biuroserwis

Tak jest taka możliwość - kwestia tego jak cennym okaże się Pan pracownikiem, nie zamykamy na negocjacje wszelkich warunków.

cdb biuroserwis

Umowa o pracę pierwsza na okres 2 lat.

cdb biuroserwis

Panie Karolu, dziękujemy za zainteresowania naszą firmą. Jeżeli nie ma Pan doświadczenia w naszej branży na okresie próbnym (3 miesiące) minimalna krajowa. Po okresie próbnym + prowizja+ premia uznaniowa w zależności od tego jak Pan się będzie rozwijał. Jeśli ma Pan doświadczenie to zapraszamy na rozmowę.

Gość

co do zasad to faktycznie ich brak, tzn. jak Jestes ph to nie masz planu sprzedażowego. po próbnym wiesz ile kosztuje twoje stanowisko firme i to musisz wyrabiać to jest gwarancja utrzymania sie dłuzej niz 3 miesiące... Atuto z gpsem rozbudowanym ( szczegółowe trasy, zurzucie, aktywność silnika) ale największe ciśnienie jest na to żeby nie jeżdzić na około chodzi o dostawy, nikt sie nie czepia czasu jaki poswiecasz na klienta o ile masz wyniki - raportowanie pisemne. Jak chodzi o prace w biurze to tam zmian nie ma - wystarczy odbierać telefon i wypisywać zamowienia. W przeciwienstwie do ph tu rotacja jest duża, pomijajac tych na umowie kontraktowej. Ogólnie poprawna, spokojna atmosfera ale jak sie szuka to można znaeść lepiej płatnąprace.

Gość

A ja jestem pracownikiem długoletnim. Faktycznie jest tak że trzeba chcieć pracować i mieć otwarty umysł, nie ma się zrobić od tego do tego i nic pozatym. Ale praca spokojna, normalni ludzie, od 8 do 16 pon-pt, płacą na czas i na umowę o prace.

Gość

Co do 10 osób to papier wszystko przyjmie , pracowałem tam zero jasnych zasad !!! Ogólnie nie polecam.

cdb biuroserwis

Bardzo dziękujemy za pochlebną opinię na nasz temat, dziękujemy, że zechciał Pan się nią podzielić z innymi użytkownikami internetu. Pozdrowienia od całego zespółu CDB! :)))

Roman

Bardzo dobry dostawca artykułów biurowych,chociaż dałem się też przekonać na zamawianie art gospodarczych. Raz "zbłądziłem" i chwilowo przeniosłem się do innego biuroserwisu skuszony niby lepszą ofertą, ale szybko wróciłem do CDB. Bardzo miła obsługa. Pozdrawiam Panie z biura!

Zostaw opinię o CDB BIUROSERWIS - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CDB BIUROSERWIS