Kiesel Polska Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Kiesel Polska Sp. z o.o.

Oskar

Pracowałem w firmie Kiesel Polska 5 lat. Dość zgrany zespół. Są pracownicy którzy pracują tam po kilka lat i zarabiają dobrą kasę . Można z nimi pogadać , ich telefony sa na stronie firmy. Nie jest problem zarobić nawet dychę na miesiąc ale trzeba zdobyć rynek , a to nie było na początku łatwe. Teraz mam własną firmę i w dupie pracodawców. Ale w Kiesel nauczyłem się dużo. Także jak czytam te wasze wypociny to chyba powinnyście szukać roboty na bazarze a nie jako przedstawiciel handlowy.

aa

Znów mają ogłoszenie na 3 regiony. Ktoś zna szczegóły?

dyzio_zyzio

Byłem na rozmowie i powiem tak oni nie potrzebują przedstawiciela tylko akwizytora... raportowanie codzienne ile byłeś u klienta, dlaczego tak długo... grunt to pełna inwigilacja... najlepiej żebyś 12h robił prezentacje i zabawiał klientów... jako przystanek tak jako stała praca nigdy... zresztą przedstawiciela szukają od ponad dwóch lat o czymś to świadczy...

szukajaca

Jesteś umówiona na dziś?

lola

Czy ktoś już był na rozmowie rekrutacyjnej i mógłby napisać kilka słów o firmie?

Firma istnieje dość długo na rynku w branży chemii budowlanej, ale ma bardzo słaby marketing i nikt jej prawie nie zna. Szukają przedstawicieli handlowych którzy będą realizować założone plany sprzedażowe. Firma jak na Polskie warunki ok. zarządzają nią Niemcy i Polak.

Zostaw opinię o Kiesel Polska Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kiesel Polska Sp. z o.o.