KAnet 7 Sp. z o.o.

Opinie o KAnet 7 Sp. z o.o.

lila

hmm.. wiem ze kanet 7 sp z.o.o jest to przedszkolenie niepubliczne w warszawie, na Bródnie w bliskim sąsiedztwie galerii Renovo. slyszlalam od znajomej ze aktualnie poszukuja Asystent/pomoc nauczyciela do żłobka/przedszkola oferujac wynagordzenie 9,00 zł/h (netto). jest to dobre dla osob po studiach rozpoczynajace swoja kariere. ponadto umowa o prace na czas nieokreslony

Zachęcamy do dodawania komentarzy o firmie KAnet 7 Sp. z o.o. na naszym forum. Inni użytkownicy czekają na twoją wiedzę.

Zostaw opinię o KAnet 7 Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KAnet 7 Sp. z o.o.