"Jaros" Kuchnia tradycyjna

Lublin

Opinie o "Jaros" Kuchnia tradycyjna

xproject
użytkownik zarejestrowany

ale o atmosferę dbają również sami pracownicy, więc jeżeli zdajcie sobie sprawę, że coś tam minimalnie nie gra to wszystko jest w takim razie kwestią starań i chęci :) poza tym firma naprawdę spoko i produktowo i jakościowo, bo mają wiele eko też klientów

AGA

Zgadzam sie w 100 procentach z tą w./w opiną. Obsługa poniżej krytyki

pani maria

nie mam pojęcia jak jest w innych gastronomiach lecz na ulicy samsonowicza 25 szczerze nie polecam obsługa poniżej jakiejkolwiek krytyki podobnie jak i jedzenie podnoszone z podłogi trafiają na nasze talerze ekspedientka ma problem z podgrzewaniem jedzenia długo by pisać poprostu nie polecam

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z "Jaros" Kuchnia tradycyjna (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w "Jaros" Kuchnia tradycyjna: Najbardziej nie podobało mi się w "Jaros" Kuchnia tradycyjna:

Zostaw opinię o "Jaros" Kuchnia tradycyjna - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Jaros" Kuchnia tradycyjna