Opinie o Herlitz w Baranowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Herlitz. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Herlitz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Herlitz w Baranowo

no faktycznie,nic lepszego nie mogło im się przytrafić,na pewno każdy marzy o dyscyplinarnym zwolnieniu z pracy,teraz zamiast siedzieć w tej zapyziałej szwabskiej budzie, będą żebrać u pracodawców o jakąkolwiek pracę...z takim świadectwem nie pozostaje nic innego jak życzyć im powodzenia! Pamiętaj człowieku, ciesz się tym co masz!!!

Didi

???? - 2011-09-22 10:31:34 Niech rzuci kamieniem pierwszy ten, co nigdy nic nie ukradł w herlitzu, chociażby długopisa nie wyniósł....Wszyscy na produkcji są winni tego co się stało w większy czy mniejszy sposób. Ale niektórzy uważają się za tych...bez żadnej winy, skazy...za moralizatorów, którym tak łatwo przychodzi ocenianie tych których już w firmie nie ma.Jest takie stare chińskie przekleństwo\ W perspektywie dłuższego czasu można powiedzieć że są szczęściarzami. Nic lepszego nie mogło im się trafić jak opuszczenie tej zapyziałej szwabskiej budy. A co do kradzieży tam każdy wynosił, ale obawiam się że mogło wylecieć więcej osób, tylko że byli to ulubieńcy jełopa i on ich "ocalił" Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. P.S Kierownik ma jedną wadę- zero zalet.

????

Niech rzuci kamieniem pierwszy ten, co nigdy nic nie ukradł w herlitzu, chociażby długopisa nie wyniósł....Wszyscy na produkcji są winni tego co się stało w większy czy mniejszy sposób. Ale niektórzy uważają się za tych...bez żadnej winy, skazy...za moralizatorów, którym tak łatwo przychodzi ocenianie tych których już w firmie nie ma.Jest takie stare chińskie przekleństwo" zyczę abyście żyli w ciekawych czasach...." no więc pani [usunięte przez moderatora], panowie [usunięte przez moderatora] i kochana pani z biura [usunięte przez moderatora] która tak nawiasem mówiąc musi być bardzo nieszczęśliwa w życiu i wszyscy inni którzy szczerze radują się z cudzego nieszczęścia i tak ochoczo krytykują, oceniają....obyście żyli w ciekawych czasach. Te przekleństwo jest dla was!!!!!!

stalak

sranie w banie, [usunięte przez moderatora] się chce jak tego słucham, molestowanie - a czy ktoras z bab sie temu sprzeciwila w czasie rzeczywistym czyli jak on to robil? sadze ze nie tylko sie usmiechaly bo przeciez jak sefowi odmowic a teraz wielkie paniusie a osoby ktore wylecialy - na wlasne zyczenie ktos ich w cos [usunięte przez moderatora]? nie!! kradniesz jest ryzyko zlapania stalo sie tak i tyle na temat

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Herlitz? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Pomocnik operatora maszyn drukujących?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik mroźni
Bolesławiec
Wielkopolski Indyk Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Booz

W firmie nastają nowe porządki!!! Wszyscy niewygodni precz!!! Zniszczyli życie [usunięte przez moderatora] i tylko czekać aż Ci co podpadną [usunięte przez moderatora] polecą na bruk. Firma posunie się nawet do zastraszenia aby wyjść na swoim. Ale nie poddamy się mobbingowi jaką stosują w tej firmie!!!....masz wrogów [usunięte przez moderatora] NA HALI....

znam ta firme

[usunięte przez moderatora] TRZEBA TEPIC NIE DAJCIE SIE JESTEM Z WAMI NIE MOZNA POZWOLIC NA TAKIE ZACHOWANIA BY ROBIL SOBIE FOLWARK NIEWOLNICZY PODSTARZALY KIEROWNICZYNA I BANDA [usunięte przez moderatora] A JAK SZEFOSTWO MA TO GDZIES TO MOZE FAKT LUB INNA GAZETA ZAINTERESUJE SIE TA SPRAWA

jja

pracuje tam i nie widze molestowania. Narzekaja ci co iecznie choruja albo pracoac im sie nie chce. Proponuje zajac sie praca a nie tworzeniu sztucznych afer tam gdzie ich nie ma.

++ADHD++

Oczywiście ze zawsze można trafić na gorszego , ale w tym przypadku tak nie jest. Mężczyzna (kierownik) który sobie pozwala na takie traktowanie pracowników - wobec wszystkich - mobbing, a wobec kobiet dodatkowo molestowanie (czy to przez dotykanie czy tez natarczywe spojrzenia) powinien mieć od razu wyjazd tam skąd pochodzi ... Może w Niemczech to jest akceptowane ale w Polsce nie bardzo. Ale w końcu czego można się spodziewać po zachodnim sąsiedzie. Jeżeli fanTOMAS nie rozumie po polsku to proponuje zaznajomić się z art. 94*3 Kodeksu Pracy to tak na początek - ale najlepiej niech poprosi o przetłumaczenie swoje BARBÓRKI - myślę ze ONE mu odpowiednio to wytłumaczą. A jeżeli nie będą tego potrafiły to pewnie znajdzie się parę osób które chętnie podczas biegania przetestują wytrzymałość i umiejętności takie jakie [usunięte przez moderatora] testuje w pracy wobec pracowników. [usunięte przez moderatora] panie [usunięte przez moderatora] - pomyliły się lata i lokalizacja :*

SZEFOWA

"SZANUJ SZEFA SWEGO,BO MOŻESZ MIEĆ GORSZEGO"....

Radar

Dokładnie tak przyznaje racje $$$$$$$$$$$$$$$$

Ta firma to totalna porażka.Smród,głód i ubóstwo.Pracuję już tam trochę czasu więc wiem co mówię.Zarobki trzeciego świata,maszyny które w większości nadawałyby się do muzeum techniki i nieustające parcie na premię.Nieważne jakim kosztem.A teraz parę słów o kierowniku.Takiego buca jak on to ze świecą szukać.Jeżdzi tym swoim wózkiem po hali,który jest takiego samego koloru jak on i przestawia kretyn jeden palety z miejsca na miejsce.Firmę traktuje jak swoją własność,pracowników jak śmieci a jeśli chodzi o kobiety to jak własny harem.To co ten palant wyprawia w stosunku do nich to przechodzi ludzkie pojęcie.OBMACYWANIE,NATARCZYWE SPOJRZENIA są na porządku dziennym.Jestem ciekaw kiedy ktoś z nim zrobi porządek bo tak dalej być nie może.Bez niego atmosfera na hali byłaby o niebo lepsza a i do pracy jechałoby się bardziej spokojnym.

a mi się tam podoba, takiej atmosfery nie znajdziecie w żadnej innej firmie,ha i niech to ktoś spróbuje podważyć...

Najlepiej nic nie robić,narzekać i jeszcze kase za to brać :-/

bas - 2011-03-23 12:09:07 dyrektor - 2011-03-06 12:10:47 gdyby wszyscy byli dyrektorami to ludzie by z głodu poumierali bałwanie bo nikt by nie produkował co mty takiego produkujesz ? chyba (usunięte przez administratora) z (usunięte przez administratora) ! ten z wa-wy ?

bas

a ten podsarzały playboy ktory ma raczki rozlatane jeszcze jest kierownikiem??

a ten [usunięte przez moderatora]playboy ktory ma raczki rozlatane jeszcze jest kierownikiem??

dyrektor

bas

To sie uczyć trzeba było i derektorem zostać !!! a nie w magazynie paczki nosic !

Thomas

Jeżeli chcesz byc potraktowany jak śmieć to idealna firma dla Ciebie.kierownik o to sie postara , ma polaków za nic. Jak cos nie ejst po jego myśli odrazu buc sie robi czerowny jak burak( w sumie to prawdziwy burak) jezdzi non stop na wozku i zabiera premie. Oczywiscie Wszyscy pracownicy chodza jak zegarki aby sie tylko podlizac kierowniczkowi. Na palarni coż? uszy więdna każdy gada na każdego. Najlepszy jest dyrektor, jego stwierdzenie "i tak za duzo zarabiacie" jakby mogl to by placil ryżem ale prawo mu na to zabrania ale na tyle ceni swoich pracownikow

Zostaw merytoryczną opinię o Herlitz - Baranowo

• Jak się pracuje w Herlitz?

Zobacz opinie na temat firmy Herlitz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Herlitz