SCA PR Polska Sp. z o.o.

Mysłowice

Opinie o SCA PR Polska Sp. z o.o.

Ja

Banda nieodpowiedzialnych ludzi, kierowca jest tu traktowany jak powietrze. Akwizycji swoje a rozładunek swoje. Spóźnij się 15 min to nie przyjmą towaru a przyjedz punktualnie to stoisz i czekasz 3h za rozładunkiem

borg

C [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stwo i lenistwo. Kiedykolwiek byś nie podjechał(a) z dostawą to[usunięte przez moderatora] są wiecznie zmęczone, nigdy nic nie wiedzą i są zajęte tylko sobą. [usunięte przez moderatora]łypie spode łba jak bazyliszek (i tak też wygląda) a [usunięte przez moderatora] łażą jak plażowicze i nigdy ich nie ma. Porażka, ekipa do wymiany!

Zostaw opinię o SCA PR Polska Sp. z o.o. - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SCA PR Polska Sp. z o.o.