Aqua - Bud Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Aqua - Bud Sp. z o.o.

falang

stasiek, jeżeli ktoś chce szukać dziury w całym to zawsze coś znajdzie. Według mnie firma całkiem dobrze radzi sobie na rynku chociaż powinna łapać więcej zleceń. Myślę, że w ten sposób mogliby zwiększyć zatrudnienie. Podpowiedzcie proszę tylko czy oni nie chcą aby zakładać własną działalność ?

Debt Collector

Ktoś został może pokrzywdzony przez firmę Aqua-Bud Sp. z o.o. w sensie finansowym? Proszę o bezp. kontakt: ( usunięte przez administratora )

pracujący

zgadzam się ta Firma ta totalna lipa łącznie z jej szefem

Zostaw opinię o Aqua - Bud Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aqua - Bud Sp. z o.o.