Honeywell Sp. z o.o.

Opinie o Honeywell Sp. z o.o.

pracuś

Firma swoje najlepsze czasy ma juz za sobą. Wiele stanowisk zostało zlikwidowanych i przeniesionych do tańszych krajów lub outsourcowanych. Od lat korporacja cięła koszty ale teraz dotyczy to również pracowników. Obcinane są bonusy i szkolenia. Ludzie wysyłani na bezpłatne urlopy. Dodatkowo obcięte są możliwości pracy z domu, które były dużą zaletą firmy. W Polsce firma zatrudnia głównie handlowców i wsparcie sprzedaży więc możliwości rozwoju i awansu praktycznie nie istnieją. Główną zaletą jest zgrany i chętny do współpracy zespół profesjonalistów z dużym doświadczeniem. Ciekawe jak długo uda się go utrzymać przy obecnych poczynaniach władz korporacji.

ja

Pracuje tu juz 8lat. Firma bardzo dobra, wszystko na czas placone i zalatwione. Warto aplikowac do tej firmy. Polecam

Zostaw opinię o Honeywell Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Honeywell Sp. z o.o.