Opinie o Honeywell Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Honeywell Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Honeywell Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Honeywell Sp. z o.o. w Warszawa

Zmarnowany czas

Skontaktował się ze mną przez(usunięte przez administratora) rekruter z tej firmy, twierdząc, że Hiring Manager zauważył mój profil i uważa, że byłbym dobrym kandydatem. Po ustaleniu terminu rozmowy spotkaliśmy się na Google Meet. Rozmowa kompletnie nieprofesjonalna: rekruter nawet nie włączył kamery, naciskanie na rozmowę w języku angielskim, w którym rekruter nie był w stanie płynnie się wypowiadać. Nie był w stanie odpowiedzieć mi na żadne pytanie: jak często trzeba być w biurze, jakie są benefity pozapłacowe, jak duży jest zespół, do którego miałbym dołączyć, itp. Poprosiłem żeby wrócił do mnie z odpowiedziami na pytania - minęły 3 tygodnie i zero kontaktu. Jeżeli tak wyglądają również inne procesy w tej spółce to zdecydowanie odradzam. Rekruter Mirek do wymiany - candidate experience absolutnie zerowy.

Inga
@Zmarnowany czas

Skąd ta niewiedza osoby, która przeprowadzała rekrutację? Może rekruter była nową osobą w tej firmie? Chociaż w ogłoszeniu dowiedziałeś się czegoś ciekawego odnośnie warunków w pracy? W końcu tutaj pracowałeś/pracujesz? Składam CV ...

@pracowalem to wiem Nowy wpis

Dużo można by napisać. Biuro w Warszawie w niczym nie jest podobne do biura w Katowicach. Tutaj w biurze brak klimatu jakiegokolwiek, mało kto sie do siebie odzywa na korytarzu, mimo, że siedzi się w open space i do biura trzeba przychodzić 3 dni w tyg. TRZEBA bo jak nie to HR straszy, że za to może Cię zwolnić. Podwyżki roczne dla średniego szczebla to 1-3%, przy czym LT dostaje o wiele wiele więcej. Benefity? Chyba posiadanie laptopa i telefonu. Za ubezpieczenie się płaci i za ubezpieczenie medyczne też się płaci, ale firma przy zatrudnianiu nazywa to "benefitami" właśnie. Kultura pracy - ciężko powiedzieć, że ona w ogóle istnieje. pozwolenie na (usunięte przez administratora) i kibicowanie przy nakazach przez zarząd to norma. Jak zgłosić (usunięte przez administratora) to HR zorganizuje Ci call z osobą, która Cię (usunięte przez administratora), żeby to sobie wyjaśnić :) dla osób, które nie lubią miłej atmosfery i fair play - idealne miejsce :D

Wera Nowy wpis
@@pracowalem to wiem

A te 3 dni w biurze to można samemu wybrać czy są jakoś narzucane? W tych benefitach nie znajdują się chociażby jakieś premie jako czynnik motywacyjny? Czy może za ubezpieczenie medyczne są chociaż jakieś zniżki czy składka jest normalna?

Brunet

Pracując przez 1.5 roku w tej korpo miałem w zespole 15 osobowym najdłuższy staż pracy Dlaczego? Ciśnienie straszne, roboty na jedna osobę tyle przy zamówieniach, mailach, telefonach i pytaniach czy po poł roku dostawę dojdzie jak na 3 osoby. Owszem nie są najgorsze warunki i benefity, ale jest naprawdę nawal roboty... Praca się piętrzyła, ponieważ jeśli nie możesz na czas opowiedzieć na maile pojawiają się nowe z prośba o odpowiedz na stare. Tak więc z tego powodu co chwile są przyjęcia -jedni odchodzą i nowi przychodzą i tak w kolko. Przeniesiono mnie do nowego działu a gdy poprosiłem o trening usłyszałem odpowiedz: Przecież TY już wszystko wiesz! tam masz fail- szukaj sobie odpowiedzi, Było to najgorsze korpo w jakim wylądowałem. Szczerze lepiej poczekać na coś lepszego niż to brać z braku laku a 4700 na rękę przy takim nawale roboty tylka nie urywa. _ Senior Customer Experiance Specjalist

@Brunet

Czemu jest tyle roboty według Ciebie w firmie, za mało ludzi do pracy, coś z organizacją i podziałem obowiązków? Jak przełożeni by zareagowali, jakby im o tym powiedzieć, i czy starali się temu zaradzić, czy raczej mówili, żeby szybciej odpowiadać na maile, telefony? Zdarzało się zostać dłużej w robocie niż 8 godzin?

Brunet Nowy wpis

Pomimo tego że ciągle są nowe przyjęcia to tylko po to żeby zastąpić tych co odeszli ale nie żeby ulżyć w nawale pracy.W zespole było za mało luzi na nawal tej roboty.Gdy poprosiliśmy o zatrudnienie nowych pracowników do zespołu odpowiedź była odmowna..Czyli polityka jest taka aby nie tworzyć nowe miejsca ale zatrudnanie na tych którzy odeszli.

Lilka Nowy wpis
@Brunet

Hm, a jak wygląda rekrutacja na te wolne stanowiska? Chodzi mi o to, czy jak ktoś zwalnia posadę, to rekrutacja jest szybka, aby było kim pracować, czy trwa długo i jest wiele etapów? I czy osoby, które odchodziły, były zobowiązane do pracy, aż do chwili, jak znajdą nowego pracownika?

Tadek
@Zmarnowany czas

Cześć. Na jakie stanowisko szukali i czy rekruter wyjaśnił Ci, co leżało by w Twojej gestii, gdyby doszło do zatrudnienia? Albo, z jakiej formy zatrudniania mógłbyś skorzystać? Cokolwiek, by były podstawy do podejmowania decyzji - przyjąć tę pracę, czy nie?

@Tadek

Cześć, stanowisko techniczne specjalistyczne, wymagające sporej wiedzy. Przesłał mi link do ogłoszenia i poza tym co było w ofercie na stronie nie był w stanie odpowiedzieć mi na żadne pytanie. Jedynie formę zatrudnienia potwierdził jako umowę o pracę. Dla mnie ogromna czerwona flaga i jeśli w przyszłości spółka byłaby ponownie zainteresowana współpracą to poprosiłbym o innego rekrutera.

Inga
@Zmarnowany czas

Honeywell Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Supervisor w Katowice. Wziąłeś udział w rekrutacji? Napisz, na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę kandydaci, którzy rozważają pracę w firmie.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Honeywell Sp. z o.o. na stanowisko Senior Customer Experience Specialist with Italian? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Franciszek

Jaką dostałbym pensję, jako Senior Customer Experience Specialist? Spełniam, założone w tym ogłoszeniu wymagania, ale bez podania choćby przybliżonej kwoty nie będę w stanie znaleźć czasu na udział w procesie rekrutacji. Który nota bene, ile może zajmować czasu i ile etapów obejmować?

xxx

często jej nie ma. spychologia i brak lokalnego zarządzania. trzeba rozumieć matrixowe raportowanie, żeby nie czuć się pozostawionym samemu sobie.

Aneta

Napiszcie proszę czy w firmie jest możliwość pracy zdalnej?

@Aneta

firma nie ma polityki pracy z domu - jednak w obecjen sytyacji jaka mamay jest taka mozliwosc

Aneta
@pracownik

Dziękuję za informację. A czy jakieś zwolnienia w Honeywell miały teraz miejsce? I jak firma ta radzi sobie z obecną sytuacją, można już powiedzieć kryzysem?

Emmet Brown Dr.
@Aneta

Teraz jest

Jaka jest kultura pracy w Honeywell Sp. z o.o.?

Emmet Brown Dr.

Bardzo wysoka; na tle innych firm przemysłowych firma jest dobrze zorganizowana i zarządzana. Jest dobra doza odpowiedzialności powierzona pracownikom i jesteśmy obdarzeni zaufaniem Firma dba o informacje zwrotne od pracowników i rozwiązywanie problemów.

Kuba

Jestem w formie od kilku tygodni. Do tej pory nigdy nie miałem tak rewelacyjnych doświadczeń: - rewelacyjna kadra managerska - wszyscy gramy do tej samej bramki - i to się czuje na każdym kroku - niesamowita atmosfera Jesteśmy na etapie tworzenia działu w Polsce - jeżeli się zastanawiasz czy dołączyć to śmiało mogę powiedzieć że będzie to Twoja najlepsza decyzja :) a to co przed nami to dopiero sztos całkowity

Natalia
@Kuba

To fantastyczne wiadomości! Świetnie, że postanowiłeś wyrazić tu swoją opinię na temat Honeywell jako pracodawcy. Jestem przekonana, iż teraz wiele osób będzie chciało spróbować swoich sił w strukturach tej firmy. Powiedziałeś, że jesteście na etapie tworzenia działu w Polsce. Wiesz może zatem, czy Ci, którzy nie mają żadnego doświadczenia w analogicznej branży mają tam szansę na zatrudnienie?

Mordor
@Kuba

Weź mnie człowieku nie rozsmieszaj.Przepracowalem tam 15 lat, przynajmniej o 10 lat za długo. Wspomnisz kiedyś moje słowa. Jest naprawdę wiele lepszych miejsc do pracy. Po 5 latach powinieneś zmienić pracę bo później będziesz miał coraz trudniej

Dawid

Na jakie zarobki może liczyć pracownik produkcji w Honeywell?

M
@Dawid

Stawki są dwie: 25zł oraz 31zł brutto, ale o tym dowiesz się dopiero po zatrudnieniu. Chyba, że jesteś znajomym kierownika T.W. - wtedy wiesz wszystko przed rekrutacją.

Honeywell Sp. z o.o.- Warszawa

Bezpieczeństwo naszych pracowników jest zawsze najwyższym priorytetem dla Honeywell. Dlatego wprowadziliśmy politykę umożliwiającą pracę zdalną (z domu) dla pracowników, którzy są taką opcją zainteresowani. Polityka ta jest w pełni zgodna z zaleceniami Rządu. W trakcie obecnej pandemii podejmujemy wiele rygorystycznych środków ostrożności dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa. Jednocześnie pracownicy są zobowiązani do postępowania zgodnie z przyjętą przez nas polityką na wypadek choroby, która ma na celu wsparcie ich w przypadku złego samopoczucia. Ze względu na bezprecedensową globalną sytuację podejmujemy - na każdym poziomie organizacji - również szereg innych proaktywnych kroków, aby pomóc w zachowaniu miejsc pracy. Między innymi zachęcamy pracowników do rozważenia możliwości skorzystania z krótkiego, dobrowolnego bezpłatnego urlopu, przy jednoczesnym wprowadzeniu dla kadry zarządzającej wysokiego szczebla redukcji wynagrodzenia podstawowego czy premii. Nie podejmujemy tych działań pochopnie, ponieważ wiemy, że będą one miały wpływ na naszych cennych pracowników, ale działamy w celu utrzymania miejsc pracy zamiast ich likwidacji. Doceniamy poświęcenie i wspaniałe wysiłki, które nasze zespoły podejmują, aby pomagać naszym klientom i wspierać się nawzajem w tym wyjątkowo trudnym i niepewnym dla każdego czasie.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Honeywell Sp. z o.o.?

Hmmm

Bardzo nie polecam. Atmosfera gdzie pracownicy donoszą na innych. I to się liczy na awans.

xyz

Niestety zostałem zwolniony z firmy z dnia na dzień bez podania powodu. Zarobki całkiem ok, atmosfera w pracy średnia, bardzo korporacyjne środowisko, sporo stresu.

Henry

Firma z dobrą opinią pracodawcy zapracowała sobie na taką właśnie opinie, polecam!!

Aleksander
@Henry

Polecasz przez atmosferę, warunki pracy, wynagrodzenie czy przez inne czynniki? Sprecyzuj opinię, dzięki.

Grzegorz

Pracowałem w polskim oddziale firmy Honeywell w latach 2008-2010, bardzo sobie cenię doświadczenia tam zdobyte. Bardzo dobra atmosfera w biurze, z wieloma osobami wciąż utrzymuję kontakt (8 lat po odejściu z polskiego oddziału). Zdecydowanie firma warta polecenia.

Witam wszystkich :) Chciałbym podzielić się opinią na temat rekrutacji. Około 2 miesięcy temu aplikowałem na stanowisko menedżerskie w firmie Honeywell. Pomimo zapewnień o feedbacku niezależnie od wyników rekrutacji, oraz dwóch rozmowach kwalifikacyjnych, do tej pory nie otrzymałem żadnej odpowiedzi... jak w typowej polskiej firmie, ani tak ,ani nie, ani spier...aj. Firma amerykańska, mentalność polska... żenada.

Natalia
@Kandydat

Świetnie, że podzieliłeś się z nami swoimi wrażeniami, jeśli chodzi rekrutację w Honeywell, ponieważ na pewno wiele osób interesowała ta kwestia. Szkoda jedynie, że nie dostałeś od nich żadnej wiadomości zwrotnej o wynikach. Nadmieniłeś, iż brałeś udział w aż dwóch rozmowach kwalifikacyjnych. Czy mógłbyś zatem powiedzieć, czego mniej więcej one dotyczyły?

Od dwóch dni dzwonię na telefon centrali w Warszawie (usunięte przez administratora) Nikt nie odbiera.

@Andrzej

W jakiej sprawie próbujesz skontaktować się z firmą Honeywell? Przepraszam, że zapytałem, ale ciekawi mnie, czy jest to sprawa związana z pracą w tym miejscu, czy może w zupełnie innej sprawie próbujesz nawiązać kontakt. Może masz jakieś informacje związane z tym pracodawcą, którymi mógłbyś się podzielić?

Jacek

Może ktoś podpowie co aktualnie słychać w firmie? Warto aplikować?

worker
@Jacek

w jednym z biznesów w ostatnim czasie zwolnił się cały zespół, to o czymś świadczy.

@worker

Cześć! Możesz powiedzieć coś więcej? Jaki biznes? Co się wydarzyło?

@Tomek

napisałem że ''zwolnił się'' (na przestrzeni nie całego roku), a nie został zwolniony. Krótko mówiąc ludzie widząc co się dzieje wewnątrz organizacji opuścili pokład jeden po drugim i to nie tylko w Polsce. Chodzi o zespół sprzedażowy jednego z biznesów związanego z bhp, nie wiem jak się dokładnie nazywa ta dywizja.

Korposzczurek
@anonymous

Honeywell safety products

Leon

Jeśli ktoś zamykał firmę to może dlatego zwolnił pracowników, to nie jest przestępstwo. Ta firma jest bardzo dobrym pracodawcą to też coś mówi!!

Igor

Czy ta cisza to znak, że dobrze się pracuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Honeywell Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Honeywell Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Honeywell Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Honeywell Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Domaniewska 39
    02-672 Warszawa