Opinie o Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) w Piotrków Trybunalski

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) w Piotrków Trybunalski

Falut

A po co oferty jak nikt nie przyjdzie??

Waldi

Firma nie ma ofert pracy? Może ktoś coś o tym napisać?

Karol

Czy może mi ktoś podpowiedzieć kilka informacji o firmie? Nie mogę znaleźć nowych ofert a chciałbym aplikować. Trochę martwią wpisy na tym wątku, nie wiem co mam mysleć tym bardziej, że słyszałem dobrą opinię o firmie.

tatuś
@Karol

a skąd słyszałeś dobrą opinię o firmie synku? chyba uszy nieumyte miałeś jak to słyszałeś

Były

Widzę, że niektórzy bardzo cieszą się z tego , że ktoś może ma kłopoty. Powtarzam może bo już nie pracuję w firmie tylko kiedyś pracowałem. Miło tamten czas wspominam i nie lubię takich zachować. Tam pracują ludzie i mogą stracić pracę jak będzie źle.

Benek
@Były

Rozwin swoją wypowiedz bo ja i pewno kazdy z czytajacych nie zabardzo czai o co Ci chodzi????

Bartek

Kramel Invest to fajna firma i jak widać nie mają nowych ofert. Dobrze się tu pracuje i ludzie nie odchodzą z firmy. CV można wysłać na adres firmy podany na stronie.

Leon

Fajna firma to nie można znaleźć ofert pracy, szkoda.

nowy
@Leon

Dlaczego nie ma ofery pracy w Kramel? Chciałbym się tam zatrudnić, słyszałem od znajomej pozytywne opinie. Czy ktoś wie gdzie można wysłać cv?

hohones

Magazyn 3500?? Hahaha

Sebastian

Panowie szybkie pytanie. Na magazynie w Warszawie ile można zarobic? Bez podtekstów i żartów szybkie konkretne pytanie- konkretna odpowiedz. Pozdrawiam

wypłata
@Sebastian

Sebastianie, wszystko o warszawie napisane już ale pomogę ci: >jako vanseller dostaniesz 3 koła netto >jako magazynier 3,5 koła netto >jako kierowca 4 koła netto

Ochotnik

Interesuje mnie stanowisko przedstawiciela handlowego w Gdańsku. Czy mógłby ktoś podpowiedzieć mi kilka spraw? Jakie warunki stwarza firma pracownikowi, chodzi mi o wyposażenie niezbędne do pracy? Czy tu można godziwie zarobić? Słyszałem o firmie sporo dobrego!

Bobek z Macka
@Ochotnik

Czy mi sie wydaje czy to ten sam gostek wszędzie pisze te samo zdanie o firmie ze slyszal sporo dobrego ? Gdzie to słyszałeś synku?????

Ex Pracownik

Witam. Na wstępie powiem ,że pracowałem w Kramelu jakiś czas temu jako Vanseller. Na początku Pan Kierownik obiecywał nie wiadomo jakie kokosy. Prace w normalnym czasie pracy, godne pieniądze itp... Warunkiem podjęcia pracy było założenie działalności gospodarczej. Nie wiedziałem z czym to się je, więc zaryzykowałem. Pierwsze 3 miesiące było okresu próbnego. Oczywiście kiedy była rozmowa na temat wynagrodzenia w okresie próbnym całkiem inaczej to wyglądało ,aż później okazało się,że w rzeczywistości wygląda to inaczej. Kiedy zacząłem mieć obiekcje do ustaleń początkowych i faktycznej wypłaty Pan Kierownik stwierdził,że "musieliśmy się nie zrozumieć". Ale okej kończył się okres próbny i byłem motywowany ,że wchodzę już na normalny system premiowy i teraz będzie tylko lepiej. Noi powiedzmy,że było. Jeżdżąc średnio po 11 lub 12 h dziennie zarobiłem w najlepszym miesiącu jakieś 2900zł na czysto. Po odprowadzeniu Podatku dochodowego, Vatu, Księgowej . Faktury wystawiasz przy najlepszej opcji na po nad 5 tys złotych zostaje Ci z tego nie całe 3 tys. W momencie w którym pracujesz około 250h w miesiącu. Jeśli nie wyrobisz premi zostaje Ci około 2 tys. Wypłata średnio między 15 a 18 dniem każdego miesiąca. Dostajesz fakturę od firmy kilka godzin przed zatowarowaniem. (pod czas zatowarowania musisz już dać wystawioną fakture przez Ciebie na firme, jeśli chcesz otrzymać wypłate) Podejrzewam ,ze jest to spowodowane tym,że firma nie chce żebyś miał czas na jakieś obiekcje odnośnie pieniędzy jeśli coś się nie zgadza. Wszystko jest na Twojej odpowiedzialności. Firma Cię wyzyskuje na każdym możliwym kroku i czeka na Twoje podknięcie. Zero pracy zespołowej. Każdy jest zdany na siebie. Pracownik jest traktowany jak "numerek magazynu" A Kierownicy patrzą tylko na siebie. Zero pomocy z ich strony. No chyba,że potrzebują pod koniec miesiąca podciągnąć plany. Ale nie po to,żeby Cię wspomóc. Tylko po to,żeby Oni zarobili na lepszych wynikach. Podsumowując najgorsza firma w jakiej pracowałem. Zdecydowanie nie polecam nikomu. ps.na koniec współpracy potrącili mi około 1000zł .. Pamiętajcie jeśli od wielu miesięcy wisi ogłoszenie z danej firmy. To znaczy ,że jest tam tak tragicznie ,że nikt nie chce tam pracować. Jeśli ktoś z Was chce być wyzyskiwany i traktowany jako pracownik drugiej kategorii to śmiało możecie wysyłać aplikacje do Kramela. Pozdrawiam

@Ex Pracownik

Witaj, a powiedz mi pod jakim kierownikiem regionalnym byłes? albo z jakiego obszaru polski ?

BigBen

Lol!!! Przecie Macius robi to w swoim interesie zeby opierdzielu nie mial od gangu blonds ze malo zrobione a nie ze jest kolezenski i chce pomoc w linijkach.

Monster

Wszedłem na ten wątek ponieważ interesuje mnie ta firma . Nic nie można się dowiedzieć tylko jakieś niesmaczne żarty piszecie. Słyszałem o firmie dobre opinie !

magazyn FRESZ
@Monster

Monster ale dodawaj że słyszałeś to od Tomaszka Adamka i ekipy z Piotrkowa

Amator

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Interesuje mnie praca ph, czy tu można godziwie zarobić? Jakie dają wyposażenie?

dobry duch Kacperek

myślałeś ile smrodu zrobiłeś tym wpisem ? Kto normalny pisze, że do pracy można przychodzić na gazie, że brygadzista pracuje za Ciebie i jeszcze Cię ciastkami częstuje.

Wiatrówka

Kramel Invest to firma nie wszystkich i stąd takie oskarżenia.

bibi
@Wiatrówka

??????

Wiatr

Dobrze, że dobry humor niektórym dopisuje. Nie ma idealnej firmy ale jeśli jest to przecież można tam sie zatrudnić i niektóre osoby będą zadowolone!

Glorian

No to Ładnie. A myslalem ze wszystko u nas oki

Spanikowany

Podobno zamykają nasz oddział do końca roku i przenosiny pod Łódź. Nikt o tym narazie głośno nie mówi ale krążą takie plotki. Czy ktoś może to potwierdzić ?

Uprzejmie informujemy,że na prośbę dyrekcji firmy Kramel Invest od dnia dzisiejszego będą sprawdzane wszystkie adresy IP. Proszę o rozwagę i przemyślane komentarze. Administracja

Schab

Czy to prawda ze stary-nowy dyrektor w W-wie będzie robił rewolucje na magazynie i wszystkich wymieniał ?

Wiatr

Kramel Invest jako dobry pracodawca powinien bardziej pilnować rekruterów żeby ich oceny były bardziej trafne.

AlejajcaNIEmoge

Znowu pracownik gospodarczy poszukiwany? Czym tym razem podpadl ten co jest? Poprzedni Tomek co pracowal 2 lata pisuaru nie naprawil dobrze wiec out, Adas za to nie chcial wsiadac za kierownice i wozic towar - out.

Bozenka z klanu

Ale pozniej za czasow trzymiesiecznego dyrektora kazdy mogl brac bombonierki po terminie. Czy to oznacza ze tez kazdy z nas magazynierow jest do odstrzelenia?

• Jak się pracuje w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

2.1/5 Na podstawie 832 ocen.
  • Piotrków Trybunalski