El- Hurt AGD

Elbląg

Opinie o El- Hurt AGD

exxx

widzę negatywne komentarze są usuwane ;) czyli stronka tak samo beznadziejna jak praca w el-hurcie, szef sadysta, choleryk, czasami wydawało mi się że poniżanie kogoś sprawia mu przyjemność, serdecznie odradzam prace w tej firmie jeżeli komuś zależy na zdrowiu psychicznym

ka0

a jakie są stawki i prowizje dla sprzedawców napisze ktoś?

bbbbbb

LUDZIE JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI PISZĄC TAKIE BREDNIE, ZWŁASZCZA OSTATNI WPIS - NIE WIEM JAKA GÓWNIARA LUB GÓWNIARZ TO NAPISAŁ....NO ALE TOTALNE BZDURY. ŻAL MI WAS !!!!!!

ja

HEJ LUDZIE! A JA UWAŻAM, ŻE NIE JEST TAK ŹLE JAK WY PISZECIE! TEŻ TAM PRACOWAŁAM I OCZYWIŚCIE SZEF JEST NERWOWY! ALE... MA SWOJE POWODY.PO PROSTU LUDZIOM NIE CHCE SIĘ PRACOWAĆ A PIENIĄDZE CHCĄ BRAĆ.A SZEF NIE LUBI PŁACIĆ ZA NIC NIE ROBIENIE. POZDRAWIAM WSZYSTKICH.

Zostaw opinię o El- Hurt AGD - Elbląg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie El- Hurt AGD