Zakład Remontowo-Budowlany Kwiek Janusz

Gliwice

Opinie o Zakład Remontowo-Budowlany Kwiek Janusz

vgu
użytkownik zarejestrowany

to fakt, praca w budowlance lekka nie jest, ale nie oszukujmy się, ci ludzie nie zarabiają tam źle. Tylko tzreba pamietać, tak jak mówicie - w tego typu pracach nie ma miejsca na lenienie i obijanie się. Tam po prostu nie ma na to czasu, wiec nie jest takie zachowanie tolerowane

marek

Ludzie proszę was pracowałem w tej firmie. Czas spędzony w niej uważam za udany. A to że zostaliście zwolnieni to tylko i wyłącznie wasza wina tak to jest jak w robocie się obija a potem zdziwieni że ktoś ich z pracy zwolnił.

krzycho

tak to jest jak chłop za łopola za budowlankę sie bierze gdzie bronami orał, same emeryty robią na czarno, szara strefa nie polecam, naciagacz 1 klasa

marek

Dokładnie tak jak mówi kolega wyżej Nie polecam tego [usunięte przez moderatora] Wogule nie wypłaca [usunięte przez moderatora]

były pracownik

Ten Pracodawca zatrudnił mnie i mówi ze umowę dostane za 2 tyg Po tygodniu ciężkiego harowania mówi żebym sobie szukał nowej. Koleś nie płaci podatku. zatrudnia ludzi i robi w balona jak uniego robiłem to trzy razy dom poprawiał bo był krzywo postawiony NIE POLECAM TEGO PRACOWNIKA (PRACODAWCY) MEGAWIELKI NEGATYW !!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Zakład Remontowo-Budowlany Kwiek Janusz - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Remontowo-Budowlany Kwiek Janusz