AM Kontakt Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza

Opinie o AM Kontakt Sp. z o.o.

zainteresowany

Jakie wynagrodzenie na stanowisku koordynatora regionalnego? Jaki samochód? I jak z uzytkowaniem auta prywatnie i czy z gpsem?

Agnieszka

Od pewnego czasu @zainteresowany, staram sie dopytywać o warunki zatrudnienia, ale do końca nie uzyskuje odpowiedzi. Moze skoro teraz pytamy obydwoje o podobne rzeczy, ktoś sie do tego odniesie?

Agnieszka

@Dawid a możesz powiedzieć, jak długo pracujesz w AM Kontakt? Czy podczas Twojego zatrudnienia w tej firmie Twoje warunki zatrudnienia uległy poprawie? To z punktu widzenia osoby udającej się na rozmowę rekrutacyjna, bardzo ważna informacja, bo świadomość możliwości rozwoju (rownież finansowego) to podstawowy motywator do pracy.

Dawid

Moja koordynatorka jest Pani Kasia ze Śląska i bardzo sobie chwale złego słowa powiedzieć nie mogę wszystko konkretnie,jasno i na czas.pozdrawiam

Agnieszka

@Frons, czy próbowałeś w jakiś sposób wyjaśnić tę sytuację? Musisz mieć dowód na to, że pracowałeś, więc skąd tak wielka kara za błędy popełnione przez firmę? Dobrze jeśli na forum są, również informacje zwrotne, uzyskane po interwencji w danej firmie.

Frons

Banda oszustow. Mieszanie miesięcy w skladkach. Czkowiek robil we wrzesniu a skladki sa płacone za pazdzienrik przez co ze w październiku miałam kurs z pup teraz muszę przez ich bledy bulic 1,5tys!

Agnieszka

@Maryjusz, to bardzo dobrze. A na jakim stanowisku jesteś zatrudniony?

Anabella_23

Jestem studentką wychodzi mi 11 zl na reke, umowę wysłałam, karty wysłałam teraz czekam na kasę. Wg info od poprzedniej serwisantki powinno być na czas.

Maryjusz

Wszystko ok. Koordynator pomocny - nie zostawia mnie ze wszystkim samego, jest pomoc. Po kilku agencjach w których pracowałem muszę przyznać póki co, nie zapeszając jest dobrze. Oby się nie popsuło.

P23
@Anna 29.03.2017 10:50
Witam Ja przez rok z okładem miałam o.k. Aktualnie 3 miesiące nie płacą, moja dotychczasowa koordynatorka pracująca parę lat...

I nie zastanawia Cie to ze skoro płacili a teraz nie płaca to nie dopełniałas jakis formalności ?

Anna
@P23 21.04.2017 13:59

NIE. BO PONOĆ WSZYSTKIE DOKUMENTY BYŁY O.K. ALE TO JUŻ PRZESZŁOŚĆ. PRZY POMOCY JEDNEGO Z ICH "KLIENTÓW" , PIENIĄDZE ODDALI. A JA JUŻ JESTEM WOLNA I SWOBODNA. ZAKOŃCZYŁAM Z NIMI WSPÓŁPRACĘ

axxa

pilnujesz sam umowy , karty pracy, ale jak coś potrzebujesz jakiś papierek to wypełnij to potem odeśćlij jak im by nie było łatwiej np ( piszesz dane potrzebuje jakiś dokument do ... w celu... ok wyślemy a nie ty tracisz 2-3 jak ci odpowiedzą, wypełnienie kawałka druku, wysłaniu im co oni mogą to wciągu 1 dnia zrobić i wysłać

Marysia

A ja pracuje już 4 miesiące i wszystko jest OK. No ale do tego trzeba trochę terminowości w wysyłaniu umów i kart pracy. Także dajecie świadectwo swojej pracy - pisząc o braku wynagrodzenia.

Aga

Chcialam zapytac jaki jest czas oczekiwania na kade kiedy ostatniego dnia miesiaca wyslalam luste obecnosci jak to wyglada??

Asia46

Wszystko zostało załatwione pozytywnie. Dziękuje.

Niki98

Witam . Ja też pracuje jako serwisantka w Kauflandzie , również doszły mi nowe obowiązki , dpstalam nowa umowę i karte pracy , która za cholerę nie wiem jak się ją wypełnia , bo zmieniła się koordynatorka i nie raczy mi nawet tego wytłumaczyć bo nigdy nie ma czasu . Może wy pomożecie . ?

Asia46

Witam. Rozpoczęłam pracę w AM kontakt 14 dni temu. Mam mnóstwo wątpliwości z którymi chciałabym się podzielić,mam nadzieję że ktoś bardziej doświadczony udzieli mi porady. Otóż w ogłoszeniu pisało,że poszukują osób do wykładania towaru w Kauflandzie. Umówiłam się na następny dzień i zaczęłam pracę. Pani koordynator przywiozła mi umowę do wypełnienia(usunięte przez administratora)Ponadto dochodzą mi nowe obowiązki z wiązane z robieniem protokołów i not zwrotów,o czym nie mam zielnego pojęcia. Nie wiem o co w tym chodzi,nikt mnie nie przeszkolił. Zatrudniając się myślałam,że do moich obowiązków będzie tylko należało wykładanie towaru. W ogłoszeniu nic nie było o dodatkowych zajęciach. Czy u Was też tak jest,że musicie te zwroty robić i czy mieliście jakieś szkolenie? Bardzo proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam.

koninianka

Odnośnie mojego wpisu (koninianka) ,przepraszam było trochę mojej winy, po uzupełnieniu dokumentów wynagrodzenie przed świętami otrzymałam . Jeszcze raz PRZEPRASZAM.

koninianka

pracowałam w sierpniu na przebudowie w Kauflandzie Konin do dnia dzisiejszego(14.12.2016 )nie otrzymałam zapłaty.argumenty były takie że zerwano współprace z koordynatorem .wysyłam co miesiąc umowy i obiecują że 10 będą pieniądze na koncie.Ja tego nie odpuszcze.

Ja89

Wszystko ok. Karty i umowa z zaświadczeniem wysłałem na czas i 3 mc z rzędu kasa na koncie.

Adam

Nie polecam. ( usunięte przez administratora )

Agnieszka

pracowałam w innej firmie i zakończyłam współpracę po tym jak zmienił się koordynator, a pieniędzy nie mogłam się doprosić, bo nie wysłał rzekomo mojej karty pracy. W AM Kontakt pracuję od pół roku i jak narazie wszystko jest ok, wypłaty na czas, a stawkę godzinową mi podniesiono

Paula

Pracuję jakiś czas, stawki godzinowe w miarę. Jeśli pilnujesz porządku w papierach, karty na czas, umowa też to nie ma problemu. Generalnie mi płacą a to mnie interesuje.

Basia

Nie rozumiem Waszych komentarzy. pracowałam u nich na przebudowie. Umowy odebrał koordynator, musiałam tylko dosłać zaświadczenie ze szkoły i nie było problemów z kasą. Stawka taka jak była umówiona i 2 tygodnie po przebudowie była kasa

Serw płn

Dostałem za małą wypłatę. Po złej stawce mi policzyli. zadzwoniłem i wyrównali. brak problemu.

krys

dla mnie ważne, że mogę dostosować grafik pracy do zajęć. dokumenty na czas = jest kasa, brak dokumentów = brak kasy. znam zasady stosuje sie do nich i nie musze dzwonic i prosic sie o swoje.

robert

ja nie miałem problemów z wypłatą. koordynator mówił że 2 tygodnie po przebudowie będzie kasa i jest.

Basik2812

Ma ktoś do nich nr telefonu który odbierają?

blabla

Koordynator pan Marek bardzo fajny. Raz był pomóc przy zwrocie. Na bieżąco informuje jakie standy mają przyjechać, jaki zwrot zrobić, itd. Wcześniej, gdy był pan Damian nigdy nie było nic wiadomo. Kontakt był zerowy. Nie informował, że na dany dzień coś ma być wystawiane a później przyjeżdżały osoby z danej firmy i miały pretensje, że standu nie ma.

Natala

Pracuję przez AmKontakt jako serwisantka w Kauflandzie od prawie 9 mies. Jestem ogólnie zadowolona. Do obowiązków należy fejsowanie, towarowanie, dbanie o wystawienie standów i robienie zwrotów. Ja mam akurat super osoby w Kauflandzie, więc żądnych problemów nie ma. Można się dużo nauczyć. Kasa na czas-zawsze ostatniego dnia miesiąca. Szkoda tylko, że 6/zł godzina. Na nocnych przebudowach jest 9 zł/h.

WRO clawiak

Pracuje od pół roku. Miałem dwóch koordynatorow. Obecny jest ok. Pomocny i wyrozumiały. Oprócz różnicy w stawce która wyjaśnili i doplacili w przeciągu tygodnia wszytsko póki co dobrze.

Marzena

Czy CV trzeba do biura ich wysyłać czy tylko na ogłoszenia czekać. Chciałabym spróbować w pracy jako koordynator.

serwisantka

ile zarobi serwisant na 1 godzinę?

Aneta

Pracuje z ta firma już od czerwca 2015 roku do teraz jako serwisant. Złego słowa nie mogę powiedzieć, wynagrodzenie zawsze na czas. Wszystkie potrzebne informacje dostaje na czas.

adi

Ja pracuje 3 lata w tej firmie jako Mercz tzn dorabiam sobie i nigdy mi się nie zdarzyło żebym nie dostał wypłaty. Karty pracy wysylam w terminie, umowę wyslalem.Nie rozumiem was ci co maja problem.Mam znajomego co pracuje dla AMK w innym mieście i ma tak samo jak ja.Ja nie narzekam.

e.warszawa

Zajrzałam tu przed podjęciem współpracy ale jednak postanowiłam zaryzykować.Potwierdzam, że wszystko co piszecie na temat obowiązków pracownika jest prawdą... W którymś momencie moje zadania zaczęły ograniczać się do wykładaniu zwrotów z koszyków i podnoszeniu towaru z podłogi. Dodatkowo kierownictwo z marketu próbowało mnie wmanewrować w obsług klienta..( usunięte przez administratora ) , to akurat nie jest dla mnie zaskoczeniem , bo czego mogłam się spodziewać....Zgodnie z polskim prawem ...a z resztą szkoda słów...

Adrianna

Ja w Szczecinie sobie chwalę. Koordynator czasem nie od razu odpowiada ale ogólnie jest ok . Dokumenty wysylam na czas i kase dostaje. Koleś się nie czepia tylko kulturka zalatwia sprawy. Zero problemu

kaska_x

A ja nie rozumiem, po co wypisujecie takie głupoty. Skoro nie dostałeś kasy tzn że nie wywiązałeś sie z warunków umowy, które sa banalne. Wystarczy przesłać karty pracy podpisane przez kierownika do konca danego miesiąca i umowe. Wtedy nie ma problemu z wynagrodzeniem, trzeba słuchac i czytac co sie podpisuje.

dana

Korsarz.Ty dostajesz umowę musisz ją wypełnić i wysłać pocztą do AM Kontakt.Co miesiąc Max do ostatniego dnia miesiąca musisz doslac karty pracy (faxem lub mailem) a my wtedy się resztą zajmujemy.Takie to dokumenty Korsarz!

dana

Ja pracuje 2 lata i od początku jest ok.Jak się pilnuje dokumentów tak jak ja to mam wypłatę na czas.

Adam

aha bo mi mowili ze 7 netto , slyszalem wlasnie ze 8 i sam juz nie wiem.

patinka

pytanko dostaliście pieniądze za grudzień? dziś jest termin przelewu, ani biuro, ani koordynator telefonu nie odbierają, a kasy brak na koncie... :( dodam, że umowy, raporty wysyłane w terminie, a do tej pory zawsze kasa była w terminie

1650zł.

nie

ile Ci zaproponowali ?

alxxx

Dokładnie to samo ja usłyszałem o tych wypadach i imprezach, oraz pracy typowo lajtowej jak to napisałeś. Ta najniższa krajowa to wydaję mi się, że chodzi o to ażeby płacić mniejsze podatki za pracownika. A auto dostawałeś swoje, czy musiałeś jeździć swoim? Pamiętaj to jest tylko agencja, a w agencji pracownik zawsze dostanie najmniej za swoją pracę, a cała reszta idzie dla nich. Zostaw mi maila do siebie- odezwę się. Pozdrawiam

liver
@alxxx 05.01.2015 20:25

Mój mail: john681091@interia.pl

Zostaw opinię o AM Kontakt Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AM Kontakt Sp. z o.o.