Digimedia Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Digimedia Sp. z o.o.

Julita

Firma Digimedia szuka Python Developera i DevOps. Oferują elastyczne formy współpracy, wynagrodzenie na poziomie do 8000 zł netto, pakiet narzędzi rozwojowych, prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport i lunchową, możliwość elastycznego dopasowania godzin pracy i niezapomniane imprezy i wyjazdy integracyjne. Benefity są spore, więc warto aplikować, ktoś z Was będzie?

tupak

jelonek, rzeczywiście są. Ale w moim odczuciu trzeba za nie płacić.

Chcesz pracować w firmie Digimedia Sp. z o.o.? Zadaj pytanie na forum i uzyskaj wszelkie niezbędne informacje.

Zostaw opinię o Digimedia Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Digimedia Sp. z o.o.