KMM Logistics Service

Olsztyn

Opinie o KMM Logistics Service

noju

Tylko, że jeśli zatrudniasz się w KMM Logistics Service będąc jeszcze studentem @romek, to dostaniesz umowę na zlecenie, ale po zakończeniu studiów jak najbardziej istnieje możliwość zatrudnienia na umowę o pracę.

Paweł

Pracowałem tam , bardzo solidna firma niewiem skąd romek masz informacje ze serwisuja samochody ale ja nie widziałam

grzegorz

Niebezpieczne warunki pracy - brak snu,wytyczanie tras przez P.Katarzynę spedytorka ktora nie ma zielonego pojecia o stanie drog,psychicznie jak i fizycznie wykancza kierowce,zastrasza konsekwencjami!!!

marcinkarwek

grzegorz
@marcinkarwek 27.08.2014 18:21
Nie wyplacaja djet podaje ich do sadu bo mnie oszukali. Prosze o kontakt osoby ktore tam pracowaly 886480038...

potwierdzam a swoje dodalem i to tez nie wszystko?

Zostaw opinię o KMM Logistics Service - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KMM Logistics Service