C.H. Arkadia Smyk

Opinie o C.H. Arkadia Smyk

xxxx

Droga "nie zadwolona" - niezadwolona piszemy lacznie. Pewnie tego nie przeczytasz, bo anonimowo umiescilas ten kompromitujacy wpis lata temu... i raczej o nim juz nie pamietasz... ale to przykre ze internet pozwala KAZDEMU kto znac choc kilka liter sie wypowiadac... twoja pogarda wobec ludzi swiadczy ze nie warto sie toba przejmowac.

ika

a ja się nie zgodzę, choć widzę, że opinie są dość dawne. Jako klienta tego smyka, zaledwie sprzed 4 dni, jestem zdania, że po prostu mają tam dużo pracy, ale są jak najbardziej sympatyczni.

nie zadowolona

obsługa w tym sklepie jest chamska ,zamiast pomóc klientowi w wyborze towaru stoi przy kasie spędzając czas na rozmówkach na pewno o ważniejszych rzeczach niż klient.Droga młodzieży-to dzięki klientom macie pracę i wypłatę a nie odwrotnie.Ogarnijcie się

kiki

Bardzo dobra firma, duży wybór towaru oraz przystępne ceny, obsługa przyjazna, sklep godny polecenia

Zostaw opinię o C.H. Arkadia Smyk - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie C.H. Arkadia Smyk