PUBiS ŁUKAWSCY s.c.

Gliwice

Opinie o PUBiS ŁUKAWSCY s.c.

Klient

Pseudo szef wykazuje totalny brak profesjonalizmu, krepy pan nie bardzo orientuje sie o tym o czym mowa mimo to zapewniając ze wszystko zostanie wylonane po naszej myśli milion razy zmieniając koncepcje. Powodzenia w przyszłości. To nie te czasy aby w ten sposob podchodzić do klienta.

Klient

Wielu użytkowników jest zainteresowanych pracą w firmie PUBiS ŁUKAWSCY s.c.. Możesz im pomóc dodając swoję opinię na forum.

Zostaw opinię o PUBiS ŁUKAWSCY s.c. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PUBiS ŁUKAWSCY s.c.