Logistik fm

Wolbórz

Opinie o Logistik fm

mańka

a widzieliście jak wiele teraz się pojawiło u nich na stronie nowych ofert pracy? zaskakujące. żonę wyślę na operatora wózka widłowego, a syn może skorzysta z inkubatora talentów

piątka

hej . pracuje tam od jakiegos czasu i nie jest zle... u mnie n adziale na innych troche jest przegiecie ..praca po kilkanascie godzin czasami..ale atmosfera ogolnie ok..zobaczymy jak bedzie pozniej... na pewno sie odezwe

emil

jutro moj pierwszy dzien w wolborzu... popracuje troche i napewno napisze jak tam jest. pozdrawiam

Zostaw opinię o Logistik fm - Wolbórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Logistik fm