Cyrek Digital

Opinie o Cyrek Digital

Czy firma Cyrek Digital w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Michał Nowy wpis

Tak, finansujemy w całości szkolenia dla pracowników. Jedyny warunek, szkolenie musi nawiązywać do naszej branży.

Nowy wpis

@Michał

Jako firma potwierdzamy, że finansujemy szkolenia branżowe dla naszych specjalistów.

opinia

3200 dla seniora to chyba trochę mało

Nowy wpis

@opinia

Jako firma ciągle się rozwijamy i podnosimy wynagrodzenia naszych specjalistów. Obecne stawki wynagrodzeń znajdziesz w naszych ogłoszeniach rekrutacyjnych https://rocketjobs.pl/brands/story/cyrek-digital-sp-z-o-o.

Mont'e Nowy wpis

Praca w CD dała mi możliwość nauki od ludzi, którzy faktycznie jarają się marketingiem. Niewątpliwie dużym atutem jest atmosfera pracy oraz brak monotonii.

Justyna

To akurat prawda, dobrze wiedzieć takie rzeczy. A czy od tego całego przekształcenia się doszło do jakiś większych zmian? Jaka jest różnica między tamtym okresem a teraźniejszym?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko SEM Intern w firmie Cyrek Digital? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Zniesmaczony

Przełożeni wymagają pracy po 8h dziennie, nie warto tu przychodzić.

tas

Z tego co zauważyłem dynamiczna jest w tej firmie niestety tylko rotacja pracowników co nie jest korzystne dla jej klientów.

jureczki

najlepiej ja kamsz od razu wyksztalcenie informatycznie oraz doswiadczneie w jakijs firmie, ale nie wiem czy moj znajomy nie dostal sie w ten sposob ze byl na osotnim roku studiow informatycznych i mial juz praktyki na uczelni w firmacz ale to jego hobby i go zatrudnili

Sebastian

Bardzo dużo się dzieje, z każdym miesiącem ciekawe projekty i nowe doświadczenia :)

Ela

Wspaniały zespół i super atmosfera sprawiają, że czuję się tu czasem lepiej niż w domu :) Wspierają w ciągłym rozwoju i pomagają z każdym problemem. Polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Cyrek Digital - Zgierz

• Jak się pracuje w Cyrek Digital?

Zobacz opinie na temat firmy Cyrek Digital tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cyrek Digital?

Cyrek Digital