Śląskie Centrum Kominkowe

Katowice

Opinie o Śląskie Centrum Kominkowe

sipp

widziałem, ze rok temu tylko poszukiwali ludzi jako pracowników budowlanych.

franc

nie polecam drożyzna

rider

Piękna śpiewka na rozmowie w sprawie pracy, ale później wychodzi jakie z nich (usunięte przez administratora). Mówią jedno, a robią drugie, w sytuacjach konfliktowych wszystkiego się wypierają. O pieniądze(i o wszystko) trzeba się upominać. (usunięte przez administratora)

niezadowolony
@rider 13.05.2014 19:38

spartolona nieprofesjonalna firma

katowiczak

drogo drogo drogo i jeszcze raz drogo i drogo i drogo najdrożej na śląsku omijać tych goroli, dają upust a potem wymyslają że trzeba jeszcze za to policzyć i za tamto i jeszcze tamto i po upuście PAZERNA FIRMA

klient

najdroższa firma kominkowa na śląsku

micha
@klient 29.01.2014 17:24
najdroższa firma kominkowa na śląsku

TERAZ W NAZWIE ŚLĄSKIE CENTRUM KOMINKOWE MA KAŻDY KTO PROWADZI NIELOJALNĄ POLITYKĘ, LOJALNEJ KONKURENCJI .... MOŻNA OBSMAROWAĆ NA FORACH WSZYSTKICH W ZAMIAN ZA SWÓJ ZYSK... ZŁOSZCZĘ SIĘ NO BO KAŻDY MOŻE NAPISAĆ CO ZECHCE I JEST OK. TO PORZĄDNA FIRMA ROBIŁAM U NICH KOMINKI ( IDALNIE ZROBIONE)POLECAŁAM ZNAJOMYM I MÓWILI ŻE NIC TAK DOBRZE NIE MIELI ZROBIONE JAK KOMINEK. POLECAM Z DOBREGO SERCA. A O CENĘ MOŻNA SIĘ DOGADAĆ

Zostaw opinię o Śląskie Centrum Kominkowe - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Śląskie Centrum Kominkowe