Krawiec Krzysztof Abrys Biuro Obrotu Lokalami I Nieruchomościami

Adres: Gajowicka 95, 53-421 Wrocław

NIP: 8941699077 REGON: 931191440

Krawiec Krzysztof Abrys Biuro Obrotu Lokalami I Nieruchomościami

Opinie o Krawiec Krzysztof Abrys Biuro Obrotu Lokalami I Nieruchomościami

szarik

Biuro Obrotu Lokalami i Nieruchomościami ABRYS to typowa firma zajmująca się nieruchomościami. We Wrocławiu obecnie poszukują agentów nieruchomości. Nie jest to rzecz jasna jakaś wyjatkowa oferta bo wiadomo , że tacy pracownicy rekrutowani są praktycznie przez cały czas - im ich więcej tym większa kasa wpływa do budżetu

Zostaw opinię o Krawiec Krzysztof Abrys Biuro Obrotu Lokalami I Nieruchomościami - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krawiec Krzysztof Abrys Biuro Obrotu Lokalami I Nieruchomościami