prib :poznan:

Poznań

Opinie o prib :poznan:

michał

Piszecie że firma jest nie wypłacalna. Ale czy możecie napisać coś jeszcze więcej na temat pracy w prib poznań? Przedewszystkim czy ktoś kto tam niedawno pracował lub pracuje teraz może napisać jak teraz tam jest? Bardzo proszę o pomoc bo zostałem zaproszony na rozmowę tam. jaką dają umowę i jak jest z socjalem?

sa do niczego nie płaca już od dawna pensja w tej firmie jest jak ufo

Kontrachent

Firma , która wszystko zrobi żeby nie płacić. Inaczej mówiąc pierwsze faktury tak , później odbijają sobie. Wszystko trzeba mieć z nimi na piśmie a i tak ma się pewność, że nie będą płacić.

Należy trzymać sie z daleka od tej firmy nie placą na czas nigdy a sami siedzą w biurach ze skóra i marmurem

surykatka

firma nie wypłacalna....pracownicy nie dostają wypłatna czas..płacą na raty...firmy naprawde nie polecam

Zostaw opinię o prib :poznan: - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie prib :poznan: