Kapica Nieruchomości

Opinie o Kapica Nieruchomości

marysia

Uwaga [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] oszukali mnie, że mają klienta na moje mieszkanie, a okazało się to blefem, podpisałam z nimi umowe na wylaczność i teraz jestem zależna od agentki, ktora nawet nie raczy odebrac telefonu...

Aleks

Brak słów. Porażka.

Klient

Totalna ignorancja. Brak jakiejkolwiek reakcji na zapytanie. Nie oddzwaniają, nie odpisują. Łaskę robią w trakcie rozmowy. Na koniec okazuje się, że podali cenę niższą niż jest realnie aby zdobyć klienta... TOTALNA ŻENADA.. Szczególnie Aleksander Kwasow (jakiś tam) to podręcznikowy przykład braku wiedzy/kompetencji..Do tego adresy pod którymi firmy nie ma. ODRADZAM!!!

Zostaw opinię o Kapica Nieruchomości - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kapica Nieruchomości