Biuro Plus

Bydgoszcz

Opinie o Biuro Plus

Natalia

W aktualnościach firmy Biuro Plus jest informacja o odbytej w niedawnym czasie konferencji https://www.biuroplus.pl/konferencja-biuro-plus-2017/ Głównym tematem był nowy katalog, ale goście mogli również liczyć na atrakcje typu gra integracyjno-szkoleniowa. Biuro Plus pisze o uczestnictwie 300 osób. Czy zatem ktoś z Was uczestniczył w tej konferencji i chciałby opowiedzieć jak mu się podobało?

Natalia

Wolne stanowisko w Biuro Plus jest na Magazyniera - Kierowcę. Może ktoś ma doświadczenia z tą posadą w tej firmie i opowie o pracy i powie jak się przygotować do rekrutacji? Takie wskazówki przydadzą się osobom, które będą starać się o pracę.

oko

w jakiś sposób ma u was grafik być także sprzedawcą?

klient

Kolego masz już nieaktualne dane Ta firma już się rozpadła a szef uciekł jak szczur P W Costa Oszukał dużo firm nie płacąc im za towar Z relacji pracowników dowiedziałem se że nie zapłacił im za prace Na koniec uciekł i gdzieś się teraz chowa tchórz

KIRA

anonim - 2011-04-19 12:27:26 Co ty piszesz ? Przecież ich juz dawno nie ma na rynku. Firma zniknęła prawie rok temuBIURO PLUS BYDGOSZCZ czyli P.W COSTA w bydgoszczy sprzedająca art.biurowe biura plus działa do dziś!!!!Ogromny problem z wypłatą pensji (usunięte przez moderatora)

Tomi

dokladnie tak jest jak pisza... poza tym jak juz uda nam sie odejsc z tamtad to radze nie wpisywac tej firmy w CV... pracodawca tej firmy robi problemy i wystawia negatywne opinie innym firmom... nie wazne jakim pracownikiem sie bylo czy najlepszym czy naprawde najgorszym... wyplata to ok 400zl a reszta w kopercie...

KANA

UWAGA NA TA FIRMA . STARAJA SIE NIE PLACIC SLYSZALEM JUZ HISTORIE OD BONOW ZYWNOSCIOWYCH ZAMIAST PIENIEDZY PO BEZPODSTAWNE OSKARZENIA O KRADZIERZ. TO FIRMA KRZAK SZARA STREFA LUB COKOLWIEK WAM PRZYJDZIE DO GLOWY NA PEWNO NIE JEST TO SOLIDNY PRACODAWCA.

Zostaw opinię o Biuro Plus - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Plus