Planet Pr Sp. z o.o.

Adres: Kościuszki 40 lok. 6, 30-105 Kraków

NIP: 6762478944 KRS: 0000521348

Planet Pr Sp. z o.o.

Opinie o Planet Pr Sp. z o.o.

Bożena

@lalaland, zarzuty jakie umieściłeś na publicznym wątku są bardzo mocne - pamiętaj że wypowiadasz się na forum publicznym. Według definicji mobbing to "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników" - jesteś pewien że właśnie takie sytuacje miały miejsce w firmie? Staraj się zawsze w sposób merytoryczny wygłosić swoją opinię.

lalaland

Mobbing, stres, brak szacunku do pracowników

Łukasz Wilczyński
@lalaland 30.01.2018 14:39

A można prosić o więcej szczegółów? Bo dobrze by było wiedzieć o jakich sytuacjach piszesz. NIe przypominam sobie aby kiedykolwiek był u nas mobbing. Stres owszem - jest. Ale to wynika z charakteru pracy PRowca i czasami ciężkich projektów (w tym kryzysowych). A brak szacunku do pracownika? Ciężko mi się odnieść bo nie wiem o czym mówimy.

Zostaw opinię o Planet Pr Sp. z o.o. - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Planet Pr Sp. z o.o.