PPHU SEGAL

Opole

Opinie o PPHU SEGAL

elektrotech

Praca w branży komputeryzacji systemów sprzedażowych. kasy fiskalne, komputery, oprogramowanie sprzedażowe, drukarki fiskalne, wagi. itp. praca głownie w terenie - jako serwisant, warunki sprzętowe zapewnione jednak płaca raczej mało adekwatna - podstawa 1500-2000 brutto plus regulowana premia akordowa. Te 2000 netto można zarobić ale nie jest to praca dla ludzi ceniących sobie wolne popołudnie. Firma rzetelna - płacą na czas. Ekipa łącznie z szefem. OK.

Zostaw opinię o PPHU SEGAL - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU SEGAL