Olpak Sp. z o.o.

Gorlice

Opinie o Olpak Sp. z o.o.

pantoflarz

Koszmarna firma, notoryczne braki w podstawowych produktach, obiegowo zła opinia

spko

alan, być może - tego do końca nie wiem - dobrze sobie radzą z tym co mają. Gdzieś słyszałem, że minimalny zarobek u nich to 1900 zł ale więcej jak 2500 się nie otrzyma raczej. Plus taki że dają umowy :)

znawca
@spko 23.04.2016 10:52

chyba brutto haha!

znawca

baba prezesa rządzi i dym robi!!!

stefan

pracowalem jako kierowca marna firma nie polecam

z Gorlic

dokładnie to potwierdzam, cały czas szukają ludzi do pracy i bez efektu, bo marnie płacą i warunki pracy fatalne

Wania

Marna firma, dziwni i wredni ludzie, szefostwo nie wie co robi, nieróbstwo, kłótnie i głupie działania, ogólnie nie polecam, nikt normalny tam długo nie wytrzyma. UNIKAĆ TEJ FIREMKI !!!

Zostaw opinię o Olpak Sp. z o.o. - Gorlice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Olpak Sp. z o.o.