Opinie o Grupa Żywiec S.A. w Namysłów Bolesława Chrobrego 26

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Grupa Żywiec S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Żywiec S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Żywiec S.A. w Namysłów Bolesława Chrobrego 26

zainteresowany

Znalazłem ogłoszenie o rekrutacji w Browarze na stanowisko Kierownik Obszaru Sprzedaży (dolnośląskie, lubuskie i coś jeszcze). Mogę oczekiwać na wskazówki o rekrutacji, atmosferze w Firmie itd.?? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Zizol, jak nie pracujesz to odpuścić sobie komentarze. Ja pracuje w sprzedaży i jest spoko.

zizol

a gdzie ja napisałem, ze nie pracuje w Browarze? widzę, że hr się udziela na forum...

gość
@zizol

Pani od rekrutacji co do kompetencji polemizowałbym(usunięte przez administratora).......

Zatrudniony

Tak piszecie o hr, kadrach to ja mam inne zdanie. Ta nowa Pani wprowadziła nowe zasady. W Browarze są szkolenia, bo brałem w nich udział i to robiła ta Pani, wiem, ze są rekrutację bo pracuje z tymi przyjętymi przez ta Panią i widać ze wybiera dobrych ludzi, ona zna się na robocie. Jak jej nie znacie to jej nie obrazajcie. Browar dopiero teraz ma prawdziwego kierownika kadr. Są jasne zasady i obowiązują wszystkich i tez sie interesuje pracownikami bo rozmawia z nami, przychodzi na dział. Jak ktoś był przyzwyczajony ze kadry tylko wypłatę robiły a teraz jest inaczej to sam ma problem i dobrze, ze z nami nie pracuje! Dla tych co chcą wiedzieć czy dobrze się pracuje to mówię ze dobrze, jest szacunek ,ludzie se pomagają i wypłata zawsze na czas jest.

Zizol skąd wiesz ze szkoleń brak jak tam nie pracowałem tylko byłeś na rekrutacji. Śmiesza mnie te komentarze ludzi którzy do roboty się nie dostali i piszą tylko na hr. To portal jak pisał ktoś wcześniej o pracy i to nas i interesuje a nie żale ludzi którzy byli tak słabi i się do browaru nie dostali albo zostali wywaleni z roboty i się na hr wyrywają. Żenada. Nie zasmiecajcie tym tego portalu. Po waszych postach od razu widać, ze jeden uparł się na hr. Tutaj o pracy np na produkcji napiszcie, bo takich ludzi browar szuka.

mani

a nowa pani manager w kadrach ... szkoda gadać.

zizol

HR jest straszny, ludzie na niczym sie nie znaja, rekrutacja to dno, szkolen brak...

gosc

Napiszcie jak sie pracuje w tej firmie a nie jaki jest HR, to nas nie intersuje!

kol

HR to poziom rodem z Bangladeszu /

Bardzo dziękuję za odpowiedz .Powodzenia

Phh

Ja dzwonilem do firmy i Pani z rekrutacji powiedziała, ze zaproszenia na rozmowy bedą odbywać się etapami, z tego co się dowiedziałem tonie od razu na wszystkie województwa, ale to chyba normalne.

ph

Witam , wie ktoś może czy były już rozmowy kwalifikacyjne?

ph

jak wyglada praca ph w tej firmie???

@ph

Praca marna

ph

Witam , mam pytanko czy ktoś pracował w tej firmie jako przedstawiciel handlowy,(jakie plany , zasięg terytorialny , samochody , gps , atmosfera , kasa, itp , itd).

MAŁY

Kto teraz jest dyrektorem sprzedaży w Browarze Namysłów?

gosc

browar się rozwija i to chyba z tego powodu. coraz więcej reklam pojawia się na rynku i to chyba tez powod tych ogloszen.

ph

Witam, chcę się dowiedzieć dlaczego jest aż 16 ofert na przedstawiciela , czy to są nowe stanowiska czy ktoś już tam pracował.

Ktoś

Pracowałem 2 lata temu, bylo ok. Teraz zostałem poproszony o odbiór dokumentow i ubrań roboczych, a po 2min kolejny telefon ze jednak nie. (usunięte przez administratora)

X

Witam , praca w Browarze nie jest taka fajna jak opisują , zalezy na jaki dział się dostanie , najgorsze działy to butelkownia i kegownia , na początek marne 9 zł , i umowa na 3 miesiące , i nieprzyjemna atmosfera jaka tam panuje , ciągłe zastraszanie ze strony mistrzów zmianowych

Słowa kojarzące się z Browar Namysłów Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Browar Namysłów Sp. z o.o.: Najbardziej nie podobało mi się w Browar Namysłów Sp. z o.o.:

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Żywiec S.A. - Namysłów

• Jak się pracuje w Grupa Żywiec S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Żywiec S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Żywiec S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Żywiec S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Żywiec S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Żywiec S.A.
2.1/5 Na podstawie 379 ocen.

Grupa Żywiec S.A.