PRO-CAR

Kraków

Opinie o PRO-CAR

Julita
użytkownik zarejestrowany

@Pracownik jesteś pewny, że w przypadku PRO-CAR możemy mówić o mibbingu? Pamiętaj, że jest to prześladowanie podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy. Możesz podać przykłady konkretnych sytuacji, w których mobbing był faktycznie stosowany?

Omijać szerokim łukiem. Brak szacunku dla pracownika. Oszukiwanie pracowników i klientów na każdym kroku, mobbing i nieustanna inwigilacja pracownika. Hipokryzja i wyzysk. Manipulacja pracownika i skrajna oszczędność na wszystkim. Odciąganie pieniędzy z wypłaty. Bezczelność, poniżanie i ciągła krytyka.

bum
użytkownik zarejestrowany

A wiecie czy w najbliższym czasie pokażą się u nich jakieś oferty pracy?

Tragedia

Gorszego pracodawcy jeszcze w życiu nie spotkałem! Zero szacunku dla pracownika i do tego chamski typ. Myśli tylko jak wyrolowac pracownika. Kombinator i płaci marne pieniądze... Potrafi praktycznie za nic odbić ci pieniądze z wypłaty, a podpisać musisz że płacisz za braki bo innaczej cie nie przyjmie. Odradzam

bolek

Omijać z daleka restauracje pro car jaksice. Mało i do du... !

basen

doniec to lajza ktora wszystkich chce wyruchac nie pracujcie tam bo po 2 miesiacach i tak was wywali omijac z daleka

Pawel

Odpowiedz do miska.dostalem dość ze słone to jeszcze spalone. Biegunka dwa dni .musiałem wziąść wolne w pracy.jak na kuchni jest wysoka blondynka odradzam zamawiać. Tylko się rozchorujecie. Nie polecam !!!

misiek

Tragedia. Zwłaszcza jak gotuje wysoka blondynka w jaksicach. Wymioty tragedia.nie polecam.

huligan

Witam brać kierowców po przeczytaniu waszych opisów o pracodawcy dało mi do myślenia żeby z daleka omijać tę firme a szukam pracy jestem kierowcą C+E,D+E całe ADR-y ale u kmiota jezdzić nie będe te pare pozytywnych opini napisali [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jakich w każdej firmie nie brakuje,każdy szanujący szofer zrobi tak jak ja nawet jakby miał z głodu umrzeć.

mil

Takiego chama, prostaka nie spotkałem w życiu. Człowiek który myśli tylko jak wyruchać innych.

Anonim

Mila atmosfera w pracy i jak sie starasz to mozna naprawde sporo zarobić. Ogólnie polecam

AS

Pan Zbigniew Doniec to oszut i osoba której jej zadufanie czkkawką się kiedyś odbije. Płaca za najniższą reszta pod stołem...urlop liczony od najniższej podstawy. OSZUST UWAŻAĆ !!!

olean

don
@olean 02.07.2015, 11:45
Bardzo dobre warunki pracy, spore zarobki i najważniejsze - ludzkie podejscie do pracownika co sie rzadko zdarza....

Miłe warunki? A w śmierdzącym kiblu byłeś?. A ręce próbowałeś umyć?

Anka

Zawsze terminowa wyplata, szef zawsze powie cos milego, fajna atmosfera. Polecam :)

oooo
@Anka 11.04.2015, 16:29

do Anki 6 lat pracowalem u mosci pana i nic milego nie slyszalem . ANKA prosze nie pisz bzdur

Darek
@Pracownik 13.02.2015, 23:17
Oszust jakich mało...praca za najniższą krajową, reszta wiadomo jak....zero praw i szacunku. NIE POLECAM A WRĘCZ ODRADZAM...

Oszust, ucierpiałem z powodu wypadku. Płaca najniższa krajowa reszta pod stołem i na L4 900zł. Masakra jak nie wiem. Wyzysk i jeszcze raz wyzysk !!! Nie polecam

zielony

Firma nastawiona na wyzysk czlowieka. Znane sa inwestycje wlasciciela,wiec wiadomo o co chodzi. Ogolnie nie polecam, bo za 1xxx brutto to trudno cos dobrego powiedziec o Jasnie Panu. Szkoda slow, omijac "Doniczke" :)

Zostaw opinię o PRO-CAR - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRO-CAR