Opinie o HRX Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy HRX Poland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie HRX Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HRX Poland w Warszawa

Szynka

Tu nie chodzi o termin wypłaty ale jakim jest Sławek człowiekiem.

Jarek

Ok, nie będę anonimowo komentował , bo uważam to za przejaw tchórzostwa. Kierowcy mnie znają, w biurze pracuje nas tak niewielu, że na pewno wiecie kim jestem. Odnośnie negatywnych opinii dotyczącej atmosfery w firmie, to wiedz anonimowy komentatorze, że tę atmosferę budujesz sam, wstawiając bzdurne opinie, które nawet jeśli są w twoim mniemaniu prawdziwe, nie wnoszą nic do poprawy warunków pracy w firmie. Jeśli masz zastrzeżenia do pracy Sławka, to może warto byłoby się nimi z nim podzielić - jakby nie było jest naszym kierownikiem i powinno mu zależeć na dobrym mniemaniu pracowników, podejrzewam też, że chętnie przyjmie konstruktywną krytykę, jako że jak sam wspomniał, dopiero uczy się swoich nowych kompetencji. Osobiście myślę (pracując z nim codziennie) że w niewielu firmach znaleźlibyście kierownika który jest w tak dobrych stosunkach z większością kierowców. Dodatkowo krytykowanie kogoś, nie podając żadnych konkretnych argumentów (bo co to znaczy, że jest złym kierownikiem?, nie macie wypłat na czas? praca 8h dziennie jest niedopuszczalna?) jest idiotyczną i bezcelową paplaniną. Na koniec, dodam jedynie kierownik może być tylko tak dobry, jak ludzie którzy z nim pracują, więc obrażając jego pracę obrażacie wszystkich nas w biurze , oraz poniekąd siebie samych. Mnie tam osobiście w HRX pracuje się fajnie.

Driver

Jeszcze tylko pogonią Sławka i może normalna firma będzie.

Aaaaaa

Dziś w niejednym polskim domu otwierany jest szampan !!!

Witek sprytek
@Aaaaaa

Jeszcze jeden jeszcze jeden ;)

Aaaaaaa
@Witek sprytek

Z tego co wiem byli i obecni pracownicy piją do dziś . Może jak kolejne Szujka Poleci to będzie kolejna okazja !

Firma HRX Poland w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Asystent/-ka ds. transportu. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Uwaga

Czemu się czepiacie Slawka ? On przynajmniej coś robi ... fiński boss jest problemem tej firmy .

Jan Łasica
@Uwaga

No szpiegowanie innych pracowników którzy nie są jego podwładnymi...ciężka robota Ale zawsze monitoring GPS i śledzenie kierowców było jego hobby.

Aarno ZWOLNIONY!!!!!!!!!!!!!!! Otwieramy szampana!!!!!!!!!!

Aaaaa

Jedyne co robi to donosi i wchodzi w tyłek bossowi

kierowca

zgadzam się z "odradzam". Sławek strasznie się zmienił na złe. Wiem bo tam pracuję.

Maja

@zaplpl a co możesz powiedzieć jeśli chodzi o samą pracę? Jak ona wygląda? Czy w ciągu ostatnich miesięcy coś uległo zmianie jeśli chodzi o warunki zatrudnienia? Takie dodatkowe informacje będą bardzo cenne dla osób, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy.

Niki
@Maja

Maju jakie stanowisko Cię interesuje? Prezes jest niezmienny i jego zachowanie bardzo zaburza funkcjonowanie firmy i prace jej wszystkich pracowników.

@Niki

Kierowcy w tej firmie często się zmieniają?

@Niki

Ile godzin w ciągu doby się tam pracuje ?

Wacław Jarząbek
@Kierda

poniedzialek piatek 9-17 czasem 18 tylko Warszawa i okolice trzy razy w tygodniu ktos do Łodzi jedzie bez świat sobót i niedziel

Kierda

Pojawiła się oferta pracy na stanowisku kierowcy w tej firmie. Może ktoś podrzucić swoją opinię w tym temacie?

Maja

@Niki nie szukam obecnie pracy w HRX Poland, jednak dodatkowe informacje na temat pracy w firmie będą istotne dla osób, których interesuje podjęcie w niej pracy. Zależy mi na poznaniu tego jakim ta firma jest pracodawcą oraz by można było na tym wątku znaleźć merytoryczne i rzetelne informacje na jej temat. Tym bardziej, że aktywna jest rekrutacja na stanowiska Specjalisty w Dziale Transportu oraz w Dziale Handlowym. Mogłabyś powiedzieć coś więcej o pracy w którymś z nich?

coco jambo
@Maja

kierownika transportu też szukają czyli mocna rotacja poszła tam kierowcy, handlowcy, transport

Maja

@zniesmaczonaa Ty długo pracujesz w firmie? Chętnie dowiem się więcej na temat warunków zatrudnienia w HRX Poland.

zniesmaczona

Praca w tej firmie tylko dla ludzi o stalowych nerwach. Prezes, najgorszy z ludzi jakichkolwiek spotkałam, a ma się z nim do czynienia na co dzień. Nie szanuje ludzi. Dziewczyna po miesiącu pracy skończyła z wrzodami żołądka w szpitalu. Zamiast pójść na zwolnienie, chciała być uczciwa i sama się zwolniła , na co została obrzucona obelgami przez Prezesa. Nie polecam nikomu.

zaplpl
@zniesmaczona

Tak, nie szanuje ludzi i jest uprzedzony do Polaków co lubi podkreślać. To absurd, że jest tu prezesem!!!!

aska

czy ja wiem czy marnie, moim zdaniem fajnie, ze wchodza tez na forum i zachecaja do rekrutacji tym bardziej uczestnicza w zyciu forum i wiedza co sie dzieje, poza tym teraz tez szukaja asystentki biura i pewnie nie łatwo znalesc odpowiednią osobę dlatego oglaszaja nabor tez tutaj

www
@aska

asystentka biura jest poszukiwana co kilka miesięcy- to mówi samo przez siebie

notak

musi byc bardzo marnie skoro nawet tutaj prosicie o przesyłanie CV

kiero

zapraszam do przesłania CV umowa na 3 miesiace zlecenie potem umowa o prace praca poniedziałek - piątek obszar Warszawa i okolice ewentualnie 3 razy w tygodniu ktoś z kierowców jedzie do Łodzi i okolice

hulk

NIe polecam kierowcom pracowac tam

driver

Czytam, że szału nie ma, mieszkam blisko i chciałem się dowiedzieć czy warto tam się zgłosić. Tam już wszyscy się zmienili z Transportu?

kiero

Zmień informatora bo cytując Aarno it's a bullshit... Zlecenie jest przez pierwsze trzy miesiące potem normalnie umowa o pracę.

aniani

A ja mam info z pierwszej reki od osoby która nadal tam pracuje że umowe o prace ma tylko kilku wieloletnich pracowników. reszta tylko umowa zlecenie bez możliwosci zmiany na normalna. a w dodaktu mało kto ma okres wypowiedzenia. zwolnienia z dnia na dzien, takie zarzadzenie szefa. to głównie dlatego ciagle szukaja nowych ludzi, brak perspektyw

Zostaw merytoryczną opinię o HRX Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w HRX Poland?

Zobacz opinie na temat firmy HRX Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

HRX Poland
1.9/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Annopol 4A lok. BUD B
    03-236 Warszawa