trawers II

Szczecin

Opinie o trawers II

regres

No ja także słyszałem nieco na temat tej firmy @fallout, ale były to raczej pozytywne opinie, na pewno można być zadowolonym z atmosfery, ale oprócz tego dają umowę o pracę swoim pracownikom, więc jest stabilnie

brak

Banda złodziei i nic więcej, oszukują na godziny i stawki tez. Nie polecam nikomu tej firmy. 2 właścicieli którzy dorabiają się okradając pracowników.

były pracownik

Polecam firme Trawers ze Szczecina , ok Prezes , zadnych problemow z kasa , placa b.db . terminowo , pozdrawiam i dziękuje za dobre kontrakty w niemczech

Słowa kojarzące się z trawers II (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w trawers II: Najbardziej nie podobało mi się w trawers II:

Zostaw opinię o trawers II - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie trawers II