Zakłady mięsne Aleksandria

Aleksandria

Opinie o Zakłady mięsne Aleksandria

Renata

Jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkim dogodził!! Jak ktoś lubi pracować i odpowiednio zarabiać to zawsze będzie zadowolony, gorzej w innym przypadku??

Marta

@fikus sam piszesz, że szef o niczym nie wie. Dlaczego zatem pracownicy nie zgłoszą problemu albo chociaż nie przekierują szefa na to forum. To miejsce gdzie każdy może wyrazić swoją opinię, a szef może tutaj na to odpowiedzieć. Warto to wykorzystać.

Fikus

Odradzam pracy w tym zakładzie. Obóz pracy i tyle. Małe place a jebiesz po 10 h dziennie soboty, niedziele. Brak ludzi, robisz na stanowisku za trzech. Odradzam! Szkoda że szef jest oklamywany przez biuro bo nic nie wie.

W życiu nie miałem lepszej pracy.

B.......

Znam temat od początku tego Zakładu. Właściciel jest ok. zna życie, a i byli tacy co dobrze tam zarządzali byli i dla szefa i dla ludzi! Ale to już było i się chyba nie wróci. Nie chcę źle pisać o P. Bi........, ale nigdy nie był obiektywny a tym bardziej dla ludzi ale zawsze trzęsący. Ale i tak życzę mu jak najlepiej niech ciągnie do 67 lat, albo i więcej. Pozdrawiam ale nie wszystkich...................................................

janek

ale skąd wiecie, że marketing 40% premii ma od sprzedaży? Wydaje mi się, że tutaj jednak hndlowcy mają większe prowizje z tego tytułu, a i na produkcji jest tak, że są dodatkowe korzyści z tego tytułu, wiec i na premie to na pewno się jakoś przekłada.

sfrustrowany

Roboty w (usunięte przez administratora) ludzi mało, traktują wszystkich jak śmieci - żadnego szacunku dla ludzi nie mają - czy majstrowie, czy kierownik , zarobki do (usunięte przez administratora) , kierownik to się nadaje do zamiatania placu, a nie do zarządzania ludźmi - pojęcia o czymkolwiek brak. Zresztą tak jak ci w biurze co siedzą, "zarządzają" i planują. Tylko kasę potrafią liczyć, no bo marketing 40% premii ma od sprzedaży, a ty szary robolu z produkcji (usunięte przez administratora) , zamknij pysk i ciesz się, że masz robotę. Zastraszanie i mobing na każdym kroku. Ogólnie praca dla zdeterminowanych i wytrwałych. Nie polecam...

aaaaaaa

Ale to forum o warunkach pracy a nie o tym czy ci kiełbasa smakuje...

Danka

w parowce jest 14E dodatkow do zywnosci z tego 6 szkodliwych w kielbasie np podwawelskiej 7 E dodatkow za co sie placi za chemie

vi

Nie potrzeba specjalnego wykształcenia, co więcej niektórzy majstrowie nie posiadają żadnych umiejętności i nie znają się na swojej robocie. Ogólnie praca taka jak wszędzie tylko ludzie... Niektórzy w porządku, pomocni, wiedzą co mają robić, a o innych nie będę pisał bo szkoda nerwów.

gość

To co się dzieje w tej firmie przechodzi ludzkie pojęcie... Na początek płacą poniżej najniższej krajowej.... Przychodzisz pierwszy dzień do pracy i odrazu masz (usunięte przez administratora)tak jak ludzie którzy pracują tam po 15 lat... w dodatku ciągle Cię poganiaja, żadnego instruktarzu stanowiskowego, nawet nie przedstawili mnie przełożonej, nie powiedzieli co do czego . Praca na pakowaniu/produkcji jest bardzo ciężka, wyczerpująca szczegolnie dla kobiety - trzeba dźwigać... Nie polecam najgorszemu wrogowi! Atmosfera beznadziejna... czułam się jak popychadło... śmieć. (usunięte przez administratora)Na produkcji pracują w większości starsze kobiety... przepracowane, zmeczone życiem... Prawie nikt się nie usmiecha... (usunięte przez administratora)

zdecydowanie nie polecam, dla kierowcy dają 10 zł/h brutto, po pierwszej umowie obiecują zwiększenie stawki a jak przychodzi co do czego to ucinają temat. Pracujesz długo i nic z tego nie ma, ani pieniędzy ani przyjemności. Robią co chcą a pracowników traktują jak niższą rasę. wykorzystują do cna, a jak bierzesz wolne to wysyłają zwolnienie :)

miro

Fasel przychodź do zakładu jak lubisz wypić,nie dość że zarobisz to jeszcze popijesz .p.s kierownictwo--majster,i kierownik chłopy w deche

gość

Jak taki dobry to po co pojechałeś do Belgi,jak byłeś tu to mówiłeś co innego

?

Super zaklat wiesiek z Belgi

pold

metoda pracy kierownia to ponizanie pracownikow odbieanie godnosci [usunięte przez moderatora] niesamowite [usunięte przez moderatora] tak wyglada praca w tej firmie a dyrekcja milczy

bezstronny

Nie wiecie co z nim zrobić? Pójść trzeba wyżej i pokazać co sie dzieje ale rzecz jasna że nie samemu tylko w kilka osób bo jednego to da sie zwolnić a kilku muszą posłuchać. Podpowiadam solidarność pracowników na zmianie tego kierownika. Pozdrawiam i powodzenia.

GoŚć

GOSC AA zgadzam się z Tobą i popieram to.

masaż

jakie proponujes zmiany?

gość

Dział rozbiór majster i kierownik nie nadawają się do pełnienia swych stanowisk nie nadawają się kompletnie do kierowania ludźmi często [usunięte przez moderatora] krzyki w zakładzie po odejściu właściciela nikt nad niczym nie panuje rządzą ludzie co nie mają bladego pojęcia o produkcji

i tu i tu

Na temat pensji nie ma sensu pisac,jak chcesz podwyżke to rok sie prosisz a jak juz dostaniesz to całe 30gr a najlepsze jest to ze brutto [usunięte przez moderatora] sobie robią z ludzi,a jak nie przyjdziesz w sobote to cię pani ;AN; tzw$derektor$ straszy zwolnieniem. Tylko stać i patrzeć ludziom na ręce:-P

i tu i tu

Zgadzam sie ja pracuje w \\\'y...l w herbach i znajomi tak samo reagują na odpowieć gdzie pracujesz?! A właściciele tych firm pan ; [usunięte przez moderatora] i pan [usunięte przez moderatora] to koledzy więc jak ma być dobrze,wszysko dla siebie albo rodziny a nam prcownikom tylko zabrac! ! !

landi

sczera prawda niestety :(

medalik

cześc wszystkim-słyszałem że ZM aleksandria żle się dzieje,brak podwyzek,złe traktowanie ludzi przez kierownika jednym słowem [usunięte przez moderatora] .Odpiszcie czy to nprawda

Z tego co mówią inni to podobno pracować w biurze w aleksandrii to sama przyjemność... a płace wysokie i mnóstwo podwyżek. Ciekawe tylko dla kogo? ;] Zresztą praca przy uboju i rozliczanie tego to nic przyjemnego to może faktycznie jakieś premie są.

landi

NIe organizują już wycieczek. W Aleksandrii co raz gorzej się dzieje.. złe, rządy, zła jakość, wysokie ceny, małe wypłaty = ZM Aleksandria

A co jeśli chodzi o wycieczki integracyjne dla pracowników , organizują czy nie i dla kogo oranizauja tylko dla pracowników , czy dla małżonków też ?? różne żeczy o tym słyszałem :)

Słowa kojarzące się z Zakłady mięsne Aleksandria (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Zakłady mięsne Aleksandria : Najbardziej nie podobało mi się w Zakłady mięsne Aleksandria :

Zostaw opinię o Zakłady mięsne Aleksandria - Aleksandria

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady mięsne Aleksandria